سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۱ تیر ۱۴۰۰

پیام تبریک استاندار اردبیل در پی تصویب لایحه مناطق آزاد جدید - خبر

 

 

پیام تبریک استاندار اردبیل در پی تصویب لایحه مناطق آزاد جدید

استاندار اردبیل در پیامی عید سعید غدیر خم و تصویب کلیات لایحه مناطق آزاد جدید تجاری – صنعتی را به مردم این استان تبریک گفت.

پیام تبریک استاندار اردبیل در پی تصویب لایحه مناطق آزاد جدید

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، متن این پیام به این شرح است:
 
 بسم الله الرحمن الرحیم
 
الْيَوْمَ أَكْمَلْتُ لَكُمْ دِينَكُمْ وَ أَتممْتُ عَلَيْكُمْ نِعْمَتىِ وَ رَضِيتُ لَكُمُ الْاسْلَامَ دِينا
 
 عید سعید غدیرخم؛ عید اکمال دین مبین اسلام، روز اتمام نعمت های الهی بر مسلمانان و فرصت ارزنده ای برای اتحاد جامعه اسلامی، خصوصا در بین مومنان و دلدادگان حضرت امیر المومنین (ع) است.
اینجانب این عید مسعود را بر عموم شهروندان عزیز و فهیم استان اردبیل تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
 درآستانه این روز عزیز؛ تصویب کلیات لایحه مناطق آزاد تجاری – صنعتی جدید درمجلس شورای اسلامی؛ که از مصوبات مهم سفر رئیس جمهور محترم به استان اردبیل بود، موجب شادی و سرور مضاعف گردید.
 اینجانب ضمن تقدیر و تشکر از دولت محترم و دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، از همراهی و همکاری همه مردم استان به ویژه استاندار محترم پیشین ، اصناف و احزاب، همه فرهیختگان و فعالان عرصه های اجتماعی، سیاسی ،فرهنگی و اقتصادی رهنمودها و پیگیری های نماینده معزز ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل حضرت آیت الله دکتر عاملی، و تلاش های شبانه روزی نمایندگان ساعی استان ، که با همدلی و دلسوزی موجبات تحقق این مهم را فراهم آوردند قدردانی نموده و امیدوارم با همراهی و همکاری صمیمانه تر و بیشتر شاهد توسعه و رونق بیش از پیش استان باشیم.