جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

پیام آیت الله عاملی بمناسبت رحلت یکی دیگر از پزشکان مدافعان سلامت استان اردبیل در تهران - خبر

 

 

پیام آیت الله عاملی بمناسبت رحلت یکی دیگر از پزشکان مدافعان سلامت استان اردبیل در تهران

در پی درگذشت دکتر سیدحسین رضا عزیزی زاویه سادات یکی دیگر از پزشکان مدافعان سلامت استان اردبیل در تهران، آیت الله عاملی نماینده ولی فقیه در استان پیام تسلیتی صادر کرد.

پیام آیت الله عاملی بمناسبت رحلت یکی دیگر از پزشکان مدافعان سلامت استان اردبیل در تهران
پیام آیت الله عاملی بمناسبت رحلت یکی دیگر از پزشکان مدافعان سلامت استان اردبیل در تهرانبه گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز اردبیل؛ در پی درگذشت دکتر سیدحسین رضا عزیزی زاویه سادات یکی دیگر از پزشکان مدافعان سلامت استان اردبیل درتهران، آیت الله عاملی نماینده ولی فقیه در استان پیام تسلیتی صادر کرد.
در این پیام آمده است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون
با کمال تأثّر، تحسّر و تأسّف اطلاع یافتیم سردار سلامت، مدافع سنگر جنگ کرونا، پاسدار شجاع، ایثارگر و فداکار اسلام دکتر سید حسین رضا عزیزی زاویه، بزرگ افتخار خطّه فضیلت پرور خلخال و فخر و شرف استان اردبیل بعد از ماه ها مبارزه بی امان با ویروس منحوس کرونا و با وجود ابتلاء چندین بار به کرونا خود را فدای صحت و عافیت و سلامتی هموطنان خود ساخت و صد البته از مجموعه پرافتخار و پرمباهات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که ممحض برای اعتلاء و اقتدار کشور و اعتزاز ملت است جز این انتظار نیست و کشور و ملت ما همیشه رهین این مجموعه حماسی است.
با تمام احساس و عواطف و احترام قلبی در برابر تمام مدافعان سلامت مخصوصا این عزیز از دست رفته خضوع می نماییم و از خداوند متعال برای همه مدافعان سلامت، راحتی عاجل، پیروزی قاطع و مدال «و رضوان من الله اکبر» و برای شهدای این راه پر احتشام علوّ درجات و برای بازماندگان، آرامش، تسلی، اجر جزیل و صبر جمیل مسألت داریم.
سید حسن عاملی
 
دکتر سید حسین رضا عزیزی زاویه سادات ۴۵ ساله اهل روستای زاویه سادات خلخال و فارغ التحصیل رشته پزشکی دانشگاه امام حسین علیه السلام و از پزشکان بیمارستان بقیه الله تهران بود که علیرغم یکبار ابتلا به بیماری منحوس کرونا و بهبودی نسبی، دوباره به سنگر دفاع از سلامت مردم بازگشت و در دومین ابتلا به این بیماری جانش را فدای سلامت ملت ایران اسلامی کرد. پیکر این پزشک فداکار اردبیلی بعد از ظهر دیروز در قطعه شهدای مدافع سلامت بهشت زهرای تهران به خاک سپرده شد.
استان اردبیل تاکنون 3شهید مدافع سلامت، در کارزار سخت مبارزه با بیماری کرونا در دیگر استانهای کشور تقدیم کرده است.