سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

پیام استاندار اردبیل در گرامیداشت هفته وحدت - خبر

 

 

پیام استاندار اردبیل در گرامیداشت هفته وحدت

استاندار اردبیل در گرامیداشت هفته وحدت استاندار اردبیل با صدور پیامی هفته وحدت را به عموم مردم مسلمان وولایتمدار استان تبریک گفت.

پیام استاندار اردبیل در گرامیداشت هفته وحدت

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، هفته وحدت پیام در این پیام آمده است:

بسم ا... الرحمن الرحیم « وَاعتَصمو بِحَبل الله جَمیعاً وَلا تَفَرّقوا...» انفال-103 بانگ ملکوتی « اَشهَدُ انّ مُحَمداً رَسول الله» که قرن‌هاست در اقصی نقاط گیتی طنین انداز شده، ترنمی آسمانی برای دعوت مسلمانان به اتحاد، همدلی و ماندگار ساختن اقتدار و استقلال امت واحد اسلام است و به راستی، امروز ضرورت تمسک به دو میراث گران‌سنگ پیامبر اعظم، حضرت محمد( ص) یعنی کلام ا... مجید و عترت آن حضرت به عنوان رمز یکپارچگی جهان اسلام و خنثی کننده توطئه‌های گوناگون دشمنان، بیش از هر زمان دیگری ملموس و مشهود است.

بحمدا.... از بدو پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون در کشور ما تمامی هفته‌ها هفته وحدت مذاهب اسلامی است و نامیده شدن فاصله بین دوازدهم تا هفدهم ربیع الاول به عنوان هفته وحدت که بی‌تردید از حسنات جاریات بنیانگذار فقید نظام جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام راحل(ره) به شمار می‌رود نماد و فرصتی برای یادآوری این نکته حیاتی است که یکپارچگی مسلمانان، حتی در میان انبوه دغدغه‌ها نباید به فراموشی سپرده شود.

این‌جانب آغاز هفته وحدت را که امسال با روز نوجوان و بسیج دانش آموزی مقارن گردیده گرامی می‌دارم و میلاد پیامبر رحمت و شفقت، نبی مکرم اسلام(ص)، همچنین زادروز ولادت باسعادت فرزند معصومش، حضرت امام جعفر صادق(ع) را به محضرپرنور حضرت بقیه ا... الاعظم(عج)، رهبر معظم انقلاب و اهالی ولایی استان اردبیل تبریک و تهنیت عرض نموده، عزت روزافزون مسلمین جهان را از درگاه ایزد منان مسالت می‌نمایم.