جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

پیام استاندار اردبیل به مناسبت ۱۶ آذر روز دانشجو - خبر

 

 

پیام استاندار اردبیل به مناسبت ۱۶ آذر روز دانشجو

استاندار اردبیل با صدور پیامی به مناسبت 16 آذر روز دانشجو ضمن تبریک این روز، خواستار رفع مشکلات تحصیلی دانشجویان شد.

پیام استاندار اردبیل به مناسبت ۱۶ آذر روز دانشجو

متن پیام اکبر بهنام جو استاندار اردبیل به مناسبت روز دانشجو بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

تردیدی نیست دانشجویان این مرز و بوم همواره پیشگام و طلایه دار آرمان‌های بلند و مترقی ملت غیور ایران بوده که هم به عنوان نیروی پیشران توسعه علمی کشور و هم به منزله سدی آهنین در مقابل آفات داخلی و خارجی، برکات و افتخارات فراوانی برای جامعه ما به ارمغان آورده‌اند.

شانزدهم آذر نمایانگر روحیه استکبار ستیزی، استقلال خواهی و آزادی طلبی دانشجویان فهیم ایرانی است که در مقابل اجنبی پرستان ساکت ننشستند و در اعتراض به دخالتهای بیگانگان در امور کشورمان و با هدف صیانت از عزت و اقتدار ملی، در سال ۱۳۳۲ به پا خواسته و در این راه پر افتخار حتی از جان خویش گذشتند.

این جانب ضمن گرامیداشت سالروز وفات حضرت معصومه سلام الله علیها و یاد و خاطره دانشجویان شهید، فرا رسیدن ۱۶ آذر را به کلیه دانشجویان عزیز و اساتید نیک اندیش و پرتلاش در سرتاسر استان و دانشجویان اردبیلی شاغل به تحصیل در سایر دانشگاهها و مراکز آموزش عالی کشور تبریک می گویم.

از روسای دانشگاه های استان نیز می خواهم با مدنظر قرار دادن همت مضاعف مورد نظر رهبر معظم انقلاب، در جهت رفع هرگونه مشکلات تحصیلی دانشجویان و فراهم نمودن بستر لازم برای پویایی افزون‌تر آنان، بیش از پیش تلاش کنند تا انشاالله شاهد شکوفایی بیش تر و موفقیت های مستمر این قشر آینده ساز در عرصه های ملی و بین المللی باشیم.

اکبر بهنام جو ـ استاندار اردبیل