جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

پیام استاندار اردبیل به مناسبت هفته قوه قضاییه - خبر

 

 

پیام استاندار اردبیل به مناسبت هفته قوه قضاییه

اکبر بهنام جو استاندار اردبیل در پیامی ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای والامقام هفتم تیر، فرارسیدن هفته قوه قضاییه را به کلیه پرسنل این قوه در سرتاسر استان تبریک گفت.

پیام استاندار اردبیل به مناسبت هفته قوه قضاییه

به گزارش خبرگزاری صداوسیما متن پیام اکبر بهنام جو استاندار اردبیل به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
سال روز شهادت مظلومانه آیت الله دکتر بهشتی و جمعی از مسوولان کشورمان در حادثه تروریستی انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی در هفتم تیر سال 1360، در تقویم رسمی جمهوری اسلامی ایران به عنوان روز قوه قضاییه نامیده شده است. بی گمان؛ این قوه یکی از ارکان مهم اجرای عدالت، برقراری نظم و امنیت در جامعه و به عنوان پناهگاه مردم در نظام اسلامی به شمار می رود و بر این اساس؛ موفقیت آن، مایه مباهات برای کشور و ملت بزرگ ما محسوب می‌شود.
اینجانب ضمن گرامی داشت یاد وخاطره شهدای والامقام هفتم تیر و با ادای احترام و نثار سلام وصلوات به ارواح بلند آنان، فرارسیدن هفته قوه قضاییه را به کلیه پرسنل این قوه در سرتاسر استان تبریک می گویم و امیدوارم تمامی این عزیزان با مغتنم شمردن فرصت خدمتگزاری به مردم ولایی و شریف استانمان، در راستای ایفای رسالت خطیر دستگاه قضا و صیانت از آرمان های مقدس شهدا که یقینا رضایت پروردگار قادر و متعال را در پی خواهد داشت، همواره کوشا و موفق باشند.
 

اکبر بهنام جو - استاندار اردبیل