سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین | دوشنبه، ۱۷ مرداد ۱۴۰۱

پویش «کربلای خانوادگی و خانواده کربلایی» در اردبیل اجرا می‌شود - خبر

 

 

پویش «کربلای خانوادگی و خانواده کربلایی» در اردبیل اجرا می‌شود

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل گفت: پویش «کربلای خانوادگی و خانواده کربلایی» با هدف رویش واقعه کربلا در متن زندگی آحاد مردم در اردبیل اجرا می‌شود.

پویش «کربلای خانوادگی و خانواده کربلایی» در اردبیل اجرا می‌شود
مصطفی آمون ظهر پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: پویش «کربلای خانوادگی و خانواده کربلایی» با هدف رویش واقعه کربلا در متن زندگی در اردبیل اجرا می‌شود.
 
وی هدف از برگزاری این پویش را تأثیرگذاری درس‌های واقعه کربلا در متن زندگی خانواده‌های امروزی و عمل به امر به معروف و نهی از منکر عنوان کرد و گفت: علاقمندان می‌توانند آثار خود را در بستر فضای مجازی از طریق شبکه‌های اجتماعی ایتا، بله، گپ و واتس‌آپ به شماره ۰۹۰۱۸۸۹۷۱۰۳ ارسال کنند،.
 
مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل با بیان اینکه آخرین مهلت ارسال آثار تا ۵ مهرماه خواهد بود، افزود: این پویش در بخش‌های عکس و فیلم (یک دقیقه‌ای)، کودک و محرم، خاطره گویی و دل نوشته‌های عاشورایی، پادکست و تولیدات صوتی و اجتماعی برگزار می‌شود.
 
آمون ادامه داد: کودکان و کربلا، تربیت کربلایی، بخشش کربلایی، فداکاری در کربلا، شهادت و کربلا، مناجات کربلایی، خانواده کربلایی، صبر کربلایی، غیرت کربلایی، عزت کربلایی، دشمن شناسی در کربلا، ولایت در کربلا، آزادگی در کربلا، عهد کربلایی، وقت شناسی کربلایی، همت کربلایی از جمله محورهای این طرح است.
 
وی تصریح کرد: نتایج پویش ۱۷ ربیع الاول همزمان با ولادت با سعادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) اعلام خواهد شد و به ۱۰ خانواده برگزیده هر کدام مبلغ ۵ میلیون ریال جایزه اهدا خواهد شد.