جهش تولید | دوشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۹

پوشش شبکه آموزشی شاد در برخی مناطق روستایی استان اردبیل با مشکلاتی روبروست - خبر

 

 

پوشش شبکه آموزشی شاد در برخی مناطق روستایی استان اردبیل با مشکلاتی روبروست

فرماندار خلخال گفت:حمایت همه‌جانبه از تولید کنندگان این شهرستان در سال جهش تولید در دستور کار فرمانداری ودستگاه های اجرایی قرار دارد.

پوشش شبکه آموزشی شاد در برخی مناطق روستایی استان اردبیل با مشکلاتی روبروست

فریدون بابایی افزود:حل مشکلات مالی از جمله ارایه تسهیلات مورد نیاز و سرمایه در گردش به صاحبان واحدهای تولیدی  برنامه هایی است که ستاد تسهیل شهرستان در سال جاری آن را اجرا خواهند کرد.

وی با بیان اینکه با وجود مشکلات ناشی از کرونا در جامعه بسیاری از واحدهای تولیدی موجود در شهر صنعتی این شهرستان فعال هستند، اظهار کرد: هرگونه حمایت و کمکی که واحدهای صنعتی نیاز داشته باشند در راستای ایجاد اشتغال،رونق تولید وجهش تولید انجام خواهیم داد.

 وی بیان کرد: با حمایت از مجریان طرحهای تولیدی و اشتغال زا ، امکان راه اندازی دوباره چند واحد بزرگ صنعتی راکد در این شهرستان  در سال گذشته فراهم شد و امسال نیز برای راه‌اندازی دوباره  واحدهای راکد ،نیمه فعال  تلاش خواهد شد.

او اظهار کرد: در سال گذشته با ارائه تسهیلات سرمایه در گردش و رفع موانع تولید، پنج واحد مرغداری راکد و چند واحد صنعتی تعطیل شده در شهرک صنعتی این شهرستان فعالیت خود را آغاز کردند.

به گفته وی،  از مجموع ۳۸ واحد صنعتی شهرک صنعتی خلخال نیز ۲۹ واحد تولیدی فعال و ۹ واحد نیز به دلایل مختلف راکد و تعطیل است که برای راه‌اندازی این واحدها و بازگشت آنها به چرخه کار و تولید تلاش می‌شود.