جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

پنجمین دوره انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر - خبر

 

 

پنجمین دوره انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر

همزمان با سراسر کشور ،پنجمین دوره انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در شهرستانهای مختلف استان اردبیل نیز برگزار شد.

پنجمین دوره انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر

 

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان در بازدید از نحوه رای گیری انتخابات شهرستان نیر از آغاز این انتخابات در 10 شعبه استان خبر داد.
وی گفت: جمعیت هلال احمر یک نهاد برخواسته از متن مردم است و انتخابات در این جمع، نشان دهنده این است که ارکان جمعیت هلال احمر در سطح کشور، استان و شهرستان‌ها با انتخاب مردم است.
وی افزود: برگزاری این انتخابات سبب تقویت انسجام درونی هلال احمر و بهره‌گیری از ارتباط تنگاتنگ با بدنه اجتماعی مردم می‌شود و این اعتماد اجتماعی مهم‌ترین سرمایه هلال احمر است.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: این انتخابات از ساعت 9 صبح در تمامی شعب های 10گانه استان اردبیل آغاز و افراد واجد الشرایط در انتخابات شرکت داشتند.
وی با اشاره به اطلاع رسانی ها انجام شده به داوطلبان اضافه کرد: برگزاری انتخابات به طرق مختلف از جمله ارسال پیامک و دعوتنامه انجام شده بود.
رئیس ستاد اجرایی پنجمین دوره انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر استان اردبیل با بیان اینکه هیچ یک از کارمندان و پرسنل هلال احمر حق رای ندارند، ادامه داد: تنها داوطلبان و اعضای فعال در این انتخابات حق رای دارند.