رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

پنجره واحد اشتغال روستایی تا هفته آینده در اردبیل راه‌اندازی می‌شود - خبر

 

 

پنجره واحد اشتغال روستایی تا هفته آینده در اردبیل راه‌اندازی می‌شود

استاندار اردبیل گفت: پنجره واحد اشتغال روستایی تا هفته آینده در اردبیل با حمایت از کارآفرینان روستایی راه‌اندازی می‌شود.

پنجره واحد اشتغال روستایی تا هفته آینده در اردبیل راه‌اندازی می‌شود
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، اکبر بهنامجو در جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان اردبیل اظهار داشت: ایجاد فضای مناسب کسب و کار در استان و اهمیت به ایجاد اشتغال دو اولویت اساسی برای امسال در استان است تا بتوانیم مشکلات خود را در این زمینه به حداقل برسانیم.
 
وی با اشاره به این که ایجاد پنجره واحد به عنوان یکی از محوری‌ترین مسائل در این زمینه می‌تواند نتیجه‌بخش باشد افزود: از هفته آینده پنجره واحد اشتغال روستایی در سطح استان راه‌اندازی می‌شود که این موضوع در تحول اقتصادی روستایی استان بی‌تاثیر نخواهد بود و می‌تواند در حل مشکلات روستائیان نقش اساسی ایفا گند.
 
استاندار اردبیل گفت: حمایت از کارآفرینی روستایی نیز با ارائه تسهیلات یکی دیگر از برنامه‌های محوری در حال حاضر است که انتظار ما از مدیران دستگاه‌های اجرایی این است که برای تسهیل شرایط فعلی نهایت همکاری و مشارکت را با ما داشته باشند تا بتوانیم در این زمینه موفق عمل کرده و مشکلات را به حداقل برسانیم.
 
بهنامجو با اشاره به ایجاد سه هزار شغل در استان نیز بیان کرد: تا دو سال آینده با ایجاد دو هزار و 400 میلیارد ریال تسهیلات بانکی افق اشتغال‌زایی در استان قابل مشاهده خواهد بود که این موضوع نقش موثری در توسعه اقتصادی و اشتغال استان ایفا می‌کند.