جهش تولید | جمعه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

پل قدس نباید دچار روزمرگی و چالش‌های مدیریتی شود - خبر

 

 

پل قدس نباید دچار روزمرگی و چالش‌های مدیریتی شود

رئیس کمیسیون عمران شورای شهر اردبیل گفت: احداث پل قدس با وجود وعده‌های گذشته نباید دچار روزمرگی و فرسودگی نگاه مدیریتی خاص شود.

پل قدس نباید دچار روزمرگی و چالش‌های مدیریتی شود

 علیرضا سلیمانی عصر امروز در جلسه شورای شهر اردبیل اظهار کرد: هر چند قرار بود در سه ماهه اول امسال با برگزاری مناقصه مقدمات احداث پل قدس فراهم آید اما به دلیل برخی از مشکلات و رعایت نشدن قوانین در برگزاری مناقصات این کار به تأخیر افتاده ولی امیدواریم با پیگیری‌های اعضای شورای شهر و شهردار جدید شاهد اجرای این پروژه باشیم.

وی تصریح کرد: تنها مشکل اساسی اجرای این پروژه کمبود منابع اعتباری و خوش نبودن وضعیت درآمدی شهرداری است در حالی که نقشه‌های ترافیکی این پروژه در سال‌های گذشته به تصویب رسیده و باید هر چه سریع‌تر مقدمات اجرایی آن را شاهد باشیم.

رئیس کمیسیون عمران شورای شهر اردبیل با بیان اینکه هنوز نمی‌توانیم زمان دقیقی را برای آغاز این پروژه اعلام کنیم، گفت: پل قدس پروژه بزرگ با پیچیدگی‌های فنی و ضرورت تأمین منابع اعتباری است که قطعاً معماری این پروژه به گونه‌ای تعریف شده تا نمودی از زیبایی و شاخصه‌ شهر اردبیل باشد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، سلیمانی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: انتظار می‌رود با تأمین اعتبار و انتخاب پیمانکاری شایسته این پروژه به سرانجام مناسبی برسد تا انتظار شهروندان بعد از سال‌ها تحقق پیدا کرده و یک پل مناسب و مطلوب تحویل شهروندان شود.

وی بیان کرد: ما در سال گذشته بازنگری دقیقی را در نقشه و مراحل فنی آن با تأکید و اصرار گروه‌های فنی انجام دادیم و از حالت کابلی این پروژه را به یک پل زیبا همراه با سازه و مدل مناسبی طراحی کردیم که قطعاً با اجرای آن بخش عظیمی از زیبایی‌ها و جلوه‌های مناسب شهری اردبیل نمودی واقعی پیدا کرده و امکان بهره‌گیری بیشتر از این ظرفیت‌ها و توانمندی‌ها فراهم می‌آید.