جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

پل قدس آخر 1401 افتتاح خواهد شد - خبر

 

 

پل قدس آخر 1401 افتتاح خواهد شد

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر اردبیل گفت: پروژه پل قدس آخر سال 1401 به اتمام خواهد رسید.

پل قدس آخر 1401 افتتاح خواهد شد

حسین افسانه اظهار کرد: ما انتظار داریم برای پل قدس مدیر پروژه انتخاب شود تا شهردار اردبیل در جایگاه مدیر پروژه قرار نگرفته و وقت خود را تنها صرف روند اجرایی این پروژه نکند.
وی خاطرنشان کرد: مدیر پروژه مسئولیت کامل در روند اجرایی و کارگاهی را برعهده دارد و پل قدس با سرمایه‌گذاری 250 میلیارد تومان ارزش آن را دارد که یک مدیر پروژه توانمند و فعال داشته باشد.
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر اردبیل به گستردگی این پروژه اشاره کرد و گفت: برخلاف نظر عمومی بنده معتقدم پل قدس سال آخر 1401 به اتمام رسیده و آماده بهره‌برداری خواهد شد.
افسانه در مورد لایحه شهرداری مبنی بر جابجایی اعتبارات در برخی از پروژه‌های عمرانی مناطق مختلف شهر اظهار کرد: ما در لایحه بودجه تکلیف شهرداری را در اولویت اجرای پروژه‌ها تعیین کردیم و ضرورتی ندارد تا به هر دلیلی جابجایی و یا کاهش و افزایش اعتبارات در پروژه‌های عمرانی اتفاق بیفتد.
وی خاطرنشان کرد: انتظار داریم تا مدیریت طرح و برنامه در این زمینه نظر خود را اعلام کند و اعضای کمیسیون‌های شورای شهر نگران برخی بی‌توجهی‌ها در اجرای دقیق برنامه و بودجه سالانه هستند که ضرورت دارد شهردار اردبیل به این مباحث توجه جدی کند.
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر اردبیل در مورد تجمیع کمیسیون‌های ماده 100 و راه‌اندازی دبیرخانه مرکزی در این زمینه گفت: باید جایگاه شعب بدوی و تجدیدنظر مشخص شود تا در صورت اعتراض به رای بدوی در شعبات تجدیدنظر رسیدگی به پرونده‌ها انجام شود.