جهش تولید | سه‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۹

پل داروپخش اردبیل امسال به بهره‌برداری می‌رسد - خبر

 

 

پل داروپخش اردبیل امسال به بهره‌برداری می‌رسد

شهردار اردبیل گفت: با برنامه‌ریزی صورت گرفته پل داروپخش اردبیل تا پایان نیمه نخست امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

پل داروپخش اردبیل امسال به بهره‌برداری می‌رسد
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، حمید لطف‌اللهیان در مراسم افتتاح شهرداری منطقه 5 اردبیل اظهار داشت: از دوره چهارم و شروع دوره پنج که توفیق خدمت شهروندان اردبیلی داشتم، سهولت در دسترسی به خدمات در دستور کار قرار گرفت و همت ما بر این بود تا با اولویت دادن به نیازهای اساسی و پروژه های ضروری در زمانی که مسایل اقتصادی در مشکلاتی است، مورد توجه قرار گرفته و انجام بگیرد.
 
وی افزود: بر این اساس تاسیس شهرداری منطقه پنج بدون هیچ گونه تحمیل هزینه در دستور کار قرار گرفت تا در مراجعات مردمی و دسترسی شهروندان به خدمات شهرداری تسهیل ایجاد شودکه امروز به صورت رسمی کار خود را آغاز می‌کند و ساختمان فعلی نیز به طور موقت بوده و در سال‌های آتی ساختمان اصلی منطقه 5 احداث می‌شود.
 
شهردار اردبیل بیان کرد: اهالی این منطقه با راه‌اندازی مدیریت منطقه 5 به راحتی می‌توانند برای دریافت خدمات به این ساختمان مراجعه کنند و ساماندهی ترافیک هم در بخش نرم‌افزاری و هم سخت‌افزاری از برنامه‌های اولویت‌دار شهرداری و شورای شهر بوده و در سال گذشته نزدیک 800 تاکسی به روز و نوسازی شده است.
 
لطف‌اللهیان بیان کرد: طرح ترافیک اردبیل هم در دست مطالعه بوده که امیدواریم با اتمام آن تغییر مناسبی را در امر ترافیک شهر شاهد باشیم و در سال گذشته نیز از سوی شهرداری اردبیل حدود 240 هزار تن آسفالت در سطح شهر تولید و پخش شد که این امر به رغم مشکلات موجود، بی سابقه بود.
 
وی تصریح کرد: پل قدس یکی از اولویت‌دارترین و ضروری‌ترین پروژه‌های عمرانی شهر اردبیل است و امروز و همزمان با شروع فصل کاری تاکید ما بر تسریع عملیات این پروژه بزرگ است تا بتوانیم در موعد مقرر به بهره برداری رسانده و تحویل شهروندان دهیم.
 
وی با اشاره به این که در بازدید اخیر استاندار اردبیل بر تسریع در اجرای پروژه پل قدس تاکید شد که این امر دلیلی بر ضرورت اجرای این پروژه است افزود: پل داروپخش یکی دیگر از پروژه‌های مهم عمران شهری اردبیل بوده که تنها در سال 96 به اتدازه 50 درصد پیشرفت بیشتری داشت و در مجموع بالای 70 درصد رسید و با برنامه‌ریزی صورت گرفته درصددیم تا پایان نیمه نخست امسال به بهره برداری برسد.