جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

پلیس اردبیل در رزمایش همدلی مومنانه ۳۵۱ میلیون ریال کمک کرد - خبر

 

 

پلیس اردبیل در رزمایش همدلی مومنانه ۳۵۱ میلیون ریال کمک کرد

فرمانده انتظامی استان اردبیل گفت: پلیس استان اردبیل در رزمایش همدلی مومنانه ۳۵۱ میلیون ریال به نیازمندان کمک کرد.

پلیس اردبیل در رزمایش همدلی مومنانه ۳۵۱ میلیون ریال کمک کرد
سردار هوشنگ حسینی، فرمانده انتظامی استان اردبیل با اشاره به حضور پرشور و معنوی پلیس اردبیل در رزمایش همدلی مومنانه گفت: در این رزمایش بالغ بر ۳۵۱ میلیون ریال کمک پلیس جمع آوری و ۲۵۰ بسته حمایتی تهیه و در بین نیازمندان توزیع می‌شود.
 
او از اجرای رزمایش همدلی مومنانه همرمان با سراسر کشور در استان اردبیل خبر داد و اظهار داشت: در این رزمایش پلیس اردبیل حضوری پرشور و مشارکتی حداکثری داشت.
 
فرمانده انتظامی استان اردبیل با اشاره به اینکه این رزمایش برابر ابلاغیه سازمان عقیدتی سیاسی ناجا برگزار شد؛ افزود: در این رزمایش مبلغ ۳۵۱ میلیون و ۸۵۰ هزار ریال کمک انسان دوستانه پلیس، جمع آوری و اهدا شد.
 
سردار حسینی رزمایش همدلی مومنانه را جلوه‌ای دیگر از پلیس مردمی، انقلابی و در تراز انقلاب اسلامی دانست و گفت: کمک‌های نقدی جمع آوری شده در قالب ۲۵۰ بسته حمایتی مشمول اقلام غذایی و فرهنگی تهیه و در همزمان با لیالی پرفیض و برکت قدر در بین نیازمندان توزیع و اهدا می‌شود.
 
او با قدردانی از عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان به عنوان متولی این امر خداپسندانه و پاسداشت حضور معنوی پلیس در این رزمایش اظهار داشت: پلیس در کنار انجام بهینه و هدفمند ماموریت‌های خود با محوریت تامین و توسعه امنیت و آرامش فردی و اجتماعی زیر پرچم ولایت و تحت فرماندهی مقام معظم رهبری، در اقدامات انسان دوستانه پیشقدم است.