سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

پلیس اردبیل امنیت انتظامی و ترافیکی روز قدس را برقرار می‌کند - خبر

 

 

پلیس اردبیل امنیت انتظامی و ترافیکی روز قدس را برقرار می‌کند

فرمانده انتظامی استان اردبیل گفت: در آستانه روز قدس پلیس در این استان در راستای تامین امنیت انتظامی و ترافیکی اقدامات مناسبی را انجام خواهد داد.

پلیس اردبیل امنیت انتظامی و ترافیکی روز قدس را برقرار می‌کند

حسین عبدی صبح امروز در جلسه هماهنگی برگزاری برنامه‌های روز قدس در اردبیل اظهار کرد: روز قدس نماد تقویت فرهنگ مبارزه بی‌امان با صهیونیسم جهانی و یادآور مظلومیت ملت ستمدیده فلسطین است.

وی با گرامیداشت فرارسیدن آخرین جمعه ماه رمضان که با ابتکار معمار کبیر انقلاب به نام روز قدس نامگذاری شده است، افزود: روز قدس، روز احیای اسلام و اعلام انزجار از اشتغالگرانی است که با حمایت استکبار جهانی دست به جنایت‌های ضد بشری می‌زنند.

فرمانده انتظامی استان اردبیل گفت: در آستانه روز قدس پلیس در استان اردبیل نسبت به تامین امنیت انتظامی و ترافیکی اقدامات مطلوب و مناسبی را انجام خواهد داد.

عبدی تصریح کرد: در این روز تاریخی کارکنان انتظامی استان اردبیل در کنار بستن بیعت مجدد با آرمان‌های امام راحل و لبیک‌گویی به منویات مقام معظم رهبری با اعتقاد راسخ و ایمان کامل به حقانیت ملت مظلوم فلسطین دوشادوش سایر ملت‌های بیدار و ولایی در راهپیمایی این روز باشکوه با شور و نشاط انقلابی حضور پیدا کنند.

وی افزود: پلیس در این روز تامین امنیت انتظامی و ترافیکی را با جدیت و احساس مسئولیت ویژه پیگیری خواهد کرد.

فرمانده انتظامی استان اردبیل ادامه داد: تلاش می‌کنیم تا راهپیمایی پرشور و حماسی روز قدس در امنیت کامل برگزار شده و زمینه‌ای فراهم آید تا عموم مردم بتوانند در این میدان باعظمت دفاع از حقوق مظلومان و مستضعفان حضور پیدا کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس، عبدی اظهار کرد: با استقرار نیروهای پلیس در حوزه انتظامی و ترافیکی سعی خواهد شد تا امنیت مراسم در شهرها و مناطق مختلف برقرار شده و امکان آسیب‌ها و دغدغه‌های احتمالی نیز برطرف شود.