سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

پلمپ مراکز اقامتی و سیاحتی اردبیل در صورت پذیرایی از مسافران/ مردم در خانه بمانند - خبر

 

 

پلمپ مراکز اقامتی و سیاحتی اردبیل در صورت پذیرایی از مسافران/ مردم در خانه بمانند

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل گفت: مراکز اقامتی، سیاحتی، هتل‌ها و مسافرخانه‌ها در صورت پذیرایی از مسافران در استان پلمپ می‌شوند.

پلمپ مراکز اقامتی و سیاحتی اردبیل در صورت پذیرایی از مسافران/ مردم در خانه بمانند

سید عبدالله طباطبایی اظهار کرد: در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا پذیرایی از مسافران در کلیه مراکز اقامتی، سیاحتی، هتل‌ها و مسافرخانه‌های استان ممنوع بوده و در صورت مشاهده ارائه خدمات پلمپ می‌شوند.

وی با بیان اینکه در شرایط فعلی سلامتی مردم در اولویت است، بیان کرد: انتظار می‌رود کلیه صاحبان مراکز اقامتی و سیاحتی در استان برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا همکاری کنند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل تصریح کرد: مردم استان برای حفظ سلامتی خود و اطرافیان در خانه بمانند و موارد بهداشتی که از سوی دانشگاه علوم پزشکی استان مورد تاکید است، رعایت کنند.

طباطبایی با تاکید بر لزوم اجتناب از سفرهای غیر ضرور افزود: دستگاه قضایی استان با همکاری دستگاه‌های ذیربط در راستای حفظ سلامتی مردم در بعضی از محورهای مواصلاتی استان محدودیت‌هایی ایجاد کرده است.

وی با بیان اینکه در حفظ سلامتی مردم  هیچ تعارفی نداریم،گفت: برخورد با متخلفین و محتکران و تامین اقلام و مواد بهداشتی مورد نیاز مردم از مواقع اول شیوع این ویروس در دستور کار قرار گرفته و همچنان این مهم مورد توجه است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل با قدرانی از اقدامات پزشکان، پرستاران و کادر درمانی در مبارزه با ویروس کرونا در استان، بیان کرد: مهم‌ترین کمک مردم استان به ستاد مبارزه با کرونا عدم رفت و آمدها و تجمعات بی‌مورد و غیرضرور است.