جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

پلمب یک مرکز فروش اقلام بهداشتی در پارس‌آباد به‌ علت گران‌فروشی ماسک - خبر

 

 

پلمب یک مرکز فروش اقلام بهداشتی در پارس‌آباد به‌ علت گران‌فروشی ماسک

مسؤول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان پارس‌آباد گفت: یک مرکز فروش اقلام بهداشتی در این شهرستان به‌ علت گران‌فروشی ماسک پلمب شد.

پلمب یک مرکز فروش اقلام بهداشتی در پارس‌آباد به‌ علت گران‌فروشی ماسک

توحید نجفی اظهار کرد: در پی بازدیدهای نظارتی کارشناسان نظارت بر درمان شبکه بهداشت و درمان و سازمان تعزیرات حکومتی شهرستان پارس‌آباد از کلیه داروخانه‌ها و مراکز فروش اقلام پزشکی، آرایشی و بهداشتی و با هماهنگی دادستان این شهرستان، یک مرکز فروش اقلام بهداشتی در پارس‌آباد به علت گران‌فروشی ماسک پلمب شد. 

وی افزود: شهروندان عزیز می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلفات مرتبط با حوزه بهداشت و درمان آن را به سامانه ۱۹۰ اطلاع داده تا با متخلفان مطابق قانون برخورد شود.

مسؤول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان پارس‌آباد بیان کرد: در راستای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، کلیه ملاقات‌ها در بیمارستان‌های امام خمینی(ره) و شهداء شهر پارس‌آباد برای تمام بیماران بستری تا اطلاع ثانوی ممنوع است.

نجفی ادامه داد: از عموم شهروندان درخواست می‌شود از مراجعات غیرضروری به بیمارستان‌ها و نیز از تجمع در محوطه‌های داخل و اطراف این بیمارستان‌ها خودداری کرده و خادمین سلامت را در کنترل بیماری کرونا یاری فرمایند.

جواد سرباززاده مدیر بیمارستان امام خمینی(ره) شهرستان پارس‌آباد گفت: از ۲ نفر مشکوک به ابتلای کرونا در پارس‌آباد یک نفر ساکن شهرستان گرمی بود که نتیجه آزمایش ایشان که از حوزه بهداشت و درمان پارس‌آباد به اردبیل ارسال شده بود منفی اعلام شده و نتیجه آزمایش نفر دیگر که ساکن پارس‌آباد بود، مثبت اعلام شده است.