جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

پلمب واحدهای گردشگری اردبیل در صورت تخلف - خبر

 

 

پلمب واحدهای گردشگری اردبیل در صورت تخلف

دادستان عمومی و انقلاب اردبیل با اشاره به نظارت گشت‌های نامحسوس، اکیپ‌های تلفیقی آشکار و نهان دادسرای عمومی بر این واحدهای پذیرایی بین راهی و تهیه گزارش و مستندسازی، گفت: در صورت مشاهده هرگونه تخلف این واحد پلمب می‌شود.

پلمب واحدهای گردشگری اردبیل در صورت تخلف

 ناصر عتباتی عصر امروز در جلسه ستاد ساماندهی تأسیسات گردشگری در اردبیل اظهار کرد: رفتار واحدهای پذیرایی بین راهی نمادی از فرهنگ اردبیل برای مسافران و گردشگرانی که هرچند کوتاه در این واحدها توقف می‌کنند، محسوب می‌شود.

وی تصریح کرد: در واقع واحدهای پذیرایی نمایندگانی از فرهنگ مردم اردبیل به عنوان یک شهر خاستگاه شیعه و دارالارشاد و پایتخت حسینی به شمار می‌روند.

دادستان عمومی و انقلاب اردبیل با اشاره به نظارت گشت‌های نامحسوس، اکیپ‌های تلفیقی آشکار و نهان دادسرای عمومی بر این واحدهای پذیرایی بین راهی و تهیه گزارش و مستندسازی، گفت: در صورت مشاهده هرگونه تخلف و رفتار و اعمال منافی با شئون اخلاقی و اسلامی در هر یک از واحدهای پذیرایی به شدت برخورد کیفری شده و آن واحد پلمب می‌شود.

عتباتی از مسئولان واحدهای پذیرایی بین راهی خواستار ایجاد و تدارک فضای سالم، خانوادگی و فرهنگی با استفاده از موسیقی و تصاویر مفاخر ملی و فرهنگی و جاذبه‌های گردشگری استانمان در واحدهای پذیرایی بین راهی شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: فرهنگ کشور و شهر ما به اندازه کافی غنی از نمادها و سمبل‌هایی است که دیگر نیازی به استفاده از نمادهای غربی و... برای جلب مشتری نیست.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، دادستان عمومی و انقلاب اردبیل در پایان یکی از مزایای واحدهای پذیرایی بین راهی اردبیل را به گفته مسافران و گردشگران کیفیت غذایی و قیمت مناسب آن عنوان کرد و ادامه داد: این اصل باید به عنوان یک برند ویژه اردبیل حفظ شود.