جهش تولید | چهارشنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۹

پروژه های گردشگری باید هدف گذاری شود - خبر

 

 

پروژه های گردشگری باید هدف گذاری شود

استاندار اردبیل گفت: پروژه هایی که به نوعی با فرهنگ گردشگری و جذب گردشگر در ارتباط است باید هدفگذاری شود.

پروژه های گردشگری باید هدف گذاری شود

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، اکبر بهنام جو در جلسه کارگروه تخصصی گردشگری با بیان اینکه بحث گردشگری یکی از مباحث اصلی در توسعه استان مطرح است، افزود: با هماهنگی و همکاری و الگوگیری از مناطق و کشورهایی که از لحاظ گردشگری غنی هستند می توانیم برای جذب گردشگر بیشتر و ماندگاری مفید بهره ببریم.
رئیس کارگروه گردشگری استان اردبیل به طرح زمستان بیدار اشاره کرد و گفت: برگزاری جشنواره های زمستانی در استان بخصوص مناطق مستعد و مسابقات ملی و بین المللی اسکی روی برف و روی چمن می تواند استان را از بن بست گردشگری خارج کند و تبلیغ بسیار مناسبی در این راستا خواهد بود.
وی با اشاره به اینکه آبدرمانی های موجود ظرفیت بسیار بزرگی برای استان اردبیل است اظهار داشت: طرح راه اندازی پزشک آبدرمانی در کنار مجتمع های آب گرم می تواند اعتماد مسافران را برای این ظرفیت عظیم افزایش دهد.
استاندار اردبیل گفت: برای جذب گردشگر در جشنواره های زمستانی با حمایت دستگاه های عضو کارگروه و تبلیغات رسانه ملی باید از تمامی ظرفیت ها استفاده شود.
وی از برنامه ریزی برای چشم انداز گردشگری اردبیل۱۴۰۰خبر داد و افزود: برای اردبیل یک اسم با مسما برای افق۱۴۰۰ترسیم و برنامه ریزی های لازم در این رابطه انجام شود.