سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۱ تیر ۱۴۰۰

پروژه فاضلاب شهر نیر امسال به اتمام میرسد - خبر

 

 

پروژه فاضلاب شهر نیر امسال به اتمام میرسد

مدیرعامل آب و فاضلاب استان اردبیل گفت: پروژه فاضلاب شهر نیر امسال به اتمام میرسد.

پروژه فاضلاب شهر نیر امسال به اتمام میرسد

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، جلسه بررسی مسائل و مشکلات بخش آب و وفاضلاب شهرستان نیر با حضور مدیر عامل آب و فاضلاب استان اردبیل درمحل فرمانداری تشکیل شد.

دراین جلسه بهنژاد مدیرعامل آب و فاضلاب استان اردبیل به اجرای پروژه های این بخش اشاره کردو گفت: پروژه خط انتقال فاضلاب شهری نیر و تصفیه خانه این شبکه 80 درصد پیشرفت فیزیکی دارد که برای ادامه اجرای آن 5 میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافته و امسال این پروژه تکمیل خواهد شد.

بهنژا درادامه به اجرای مجتمع های آبرسانی در شهرستان هم اشاره کردو افزود: مجتمع آبرسانی شهید محمدزاده اکنون درحال اجراست که 8 روستا را شامل شده و در تلاش هستیم تا دبی آب این پروژه را افزایش دهیم و مجتمع آبرسانی شهید کسایی که 58 روستا راشامل میشود و از این تعداد 19 روستا در حوزه شهرستان نیر میباشد که درحال احداث داریم و تاکنون به 6 روستای شهرستان نیر آبرسانی انجام گرفته ودر برنامه داریم تا پایان سالجاری آبرسانی به 13 روستای شهرستان را از این مجتمع به اتمام برسانیم.

مدیرعامل آب و فاضلاب استان اردبیل به اجرای پروژه فاضلاب روستایی هم اشاره کرد و گفت: تاکنون پروژه فاضلاب 4 روستای شهرستان اجرایی شده و یک روستای دیگر هم درحال اجراست.