جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

پروژه راه "خلخال- منجیل " متوقف نمی‌شود - خبر

 

 

پروژه راه "خلخال- منجیل " متوقف نمی‌شود

نماینده مردم شهرستان‌های خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی گفت: عملیات احداث جاده خلخال - منجیل در مراحل پایانی بوده و متوقف نخواهد شد.

پروژه راه
سید غنی نظری با اشاره  به درج مطالبی در فضای مجازی در باره احتمال توقف عملیات این پروژه راه‌سازی بیان کرد: مسوولان استانی  بر تداوم اجرای این پروژه مهم برای استان و  خلخال تاکید دارند و من  نیز بعنوان نماینده مردم با تمام توان برای به نتیجه رسیدن آن تلاش خواهم کرد.
 
وی اضافه کرد:  استاندار اردبیل و  سایر مسوولان دست‌اندرکار اجرای این پروزه حیاتی در جنوب استان اردبیل عزم جدی برای  ادامه عملیات اجرایی پروژه را دارند و نباید عده‌ای با طرح مطالب غیر واقع مانع از اجرای کار شوند.
 
نماینده خلخال و کوثر در مجلس  اظهار کرد:  در سه ماه اخیر به جد پیگیر این پروژه بودم و وزیر راه و شهرسازی و مسوولان استانی نیز از این پروژه بازدید  میدانی کرده  و در از محل مصوبات سفر زمستان پارسال رییس جمهوری به استان اردبیل نیز 150 میلیارد ریال  اعتبار برای ادامه عملیات اجرایی این پروژه جذب  شده است.
 
نظری گفت: پروژه‌های نیمه تمام متعددی در منطقه وجود دارد که یکی از مهمترین آن‌ها که مطالبه مردم نیز است  پروژه راه خلخال به منجیل  است و  با وجود پیشرفت پروژه  توقف آن به هیچ عنوان قابل قبول نیست.