جهش تولید | پنج‌شنبه، ۲ بهمن ۱۳۹۹

پروژه‌های نیمه‌تمام ورزشی اردبیل تکمیل می‌شوند - خبر

 

 

پروژه‌های نیمه‌تمام ورزشی اردبیل تکمیل می‌شوند

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان اردبیل از تکمیل 8 پروژه نیمه تمام ورزشی اردبیل در ظرف ماه‌های آینده خبر داد.

پروژه‌های نیمه‌تمام ورزشی اردبیل تکمیل می‌شوند

 

عوض نخست در تشریح نحوه توزیع اعتبارات ورزشی اظهار کرد: با توجه به آمار جمعیتی و نیازهای موجود در شهرستان اردبیل، اداره ورزش و جوانان این شهرستان در بین بیش از 50 دستگاه اجرایی با تخصیص 35 میلیارد ریال، اعتبارات بالایی را در بخش عمرانی به خود اختصاص داده است.
 
وی با اشاره به مصوبه جدید مجلس شورای اسلامی در خصوص جذب اعتبارات ورزشی از طریق قانون مالیاتی، افزود: امید است با اجرای این قانون در سال جاری مشکلی از لحاظ تجهیز و نوسازی پروژه‌های نیمه تمام ورزشی وجود نداشته باشد.
 
 سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان اردبیل با اشاره به اهمیت تکمیل پروژه‌های نیمه تمام ورزشی و توجه به بازسازی اماکن ورزشی که نیازمند ترمیم و تعمیرات است، عنوان کرد: با آماده‌سازی مطلوب اماکن ورزشی رغبت و علاقه ورزشکاران برای انجام فعالیت‌های ورزشی نیز بیشتر شده و در زمینه توجه به ورزش قهرمانی و همگانی گام‌های ارزنده‌ای برداشته خواهد شد.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، نخست در پایان خاطرنشان کرد: با تخصیص اعتبارات لازم 8 پروژه نیمه‌تمام ورزشی در شهرستان اردبیل و بخش‌های تابعه در حال تکمیل و نوسازی قرار گرفته است و با پایان مراحل آماده‌سازی در اختیار ورزشکاران منطقه قرار خواهد گرفت.