جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

پروژه‌های نیمه‌تمام شهری اردبیل جان دوباره به خود می‌گیرد - خبر

 

 

پروژه‌های نیمه‌تمام شهری اردبیل جان دوباره به خود می‌گیرد

شهردار اردبیل گفت: تأکید اعضای شورای شهر اردبیل در سال جاری اتمام پروژه‌های نیمه تمام بوده و با جدیت تمام درصدد تکمیل پروژه‌های عمرانی مذکور خواهیم بود.

پروژه‌های نیمه‌تمام شهری اردبیل جان دوباره به خود می‌گیرد

حمید لطف‌اللهیان اظهار کرد: همفکری، هم‌اندیشی و چگونگی پیشبرد اهداف شهرداری اردبیل از وظایف شورای شهر است و اعضای شورای شهر در وصول مطالبات شهروندان نقش بسزایی دارند.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم  سید کمال‌الدین علوی و مرحوم جلایی از اعضای شورای شهر ادوار گذشته، بیان کرد: فعالیت‌ها و اقدامات این بزرگواران بر هیچکس پوشیده نبوده و همواره تلاش اعضای شورای شهر در راستای آبادانی و توسعه شهر بوده است.

شهردار اردبیل ادامه داد: توسعه، عمران و آبادانی شهر اردبیل مستلزم تلاش مضاعف مجموعه مدیریت شهری، نمایندگان استان در مجلس،  مقامات دولتی و  پیشکسوتان شهر است.

لطف‌اللهیان گفت: ضروری است شهر اردبیل به عنوان مرکز گردشگرپذیر استان مورد توجه و اهمیت بیشتر قرار گیرد .

شهردار اردبیل بیان کرد: از ایده‌ها، نظرات، انتقادات و توصیه پیشکسوتان شهر و نمایندگان ادوار گذشته استقبال می‌کنیم و معتقد هستیم بهره‌گیری از ظرفیت موجود در پیشبرد اهداف شهرداری اردبیل مؤثر خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه همه تلاش کارکنان مجموعه شهرداری اردبیل به همراه اعضای شورای شهر توسعه همه جانبه شهر است، گفت: توسعه پایدار، فراهم‌کردن رفاه و آسایش شهروندان و بهبود وضعیت شهروندان جزء دغدغه‌های جدی این مجموعه است.

لطف‌اللهیان تشریح عملکرد سال 96 تصریح کرد: دغدغه‌ها و اقداماتی که  در ادوار گذشته انجام گرفته شده قابل چشم‌پوشی نیست و ما همواره در مدیریت شهری نیازمند تجارب گذشته هستیم.

شهردار اردبیل بیان کرد: در توسعه و آبادانی شهر اردبیل برخی مشکلات و معضلاتی وجود دارد که سعی می‌کنیم با همکاری و همفکری همدیگر در صدد حل این مشکلات مانتد ترافیک شهری باشیم.

وی یادآور شد :از آنجایی که تأکید اعضای شورای شهر در سال جاری اتمام پروژه‌های نیمه تمام است، با جدیت تمام درصدد تکمیل پروژه‌های نیمه تمام در سال جاری خواهیم بود.

به گزارش خبرگزاری فارس، شهردار اردبیل با اشاره به برخی از پروژه‌های اولویت‌دار، گفت: آخرین مراحل اجرایی پل داروپخش در حال انجام بوده و تقاطع پل قدس نیز که در سال‌های گدشته نزدیک به 50 درصد پیشرفت داشت، فاز اول آن نیز مورد بهره‌برداری قرار گرفت،همچنین با تداوم عملیات عمرانی در این پروژه شاهد بهره‌برداری آن خواهیم شد.