سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۷ خرداد ۱۴۰۰

پروژه‌های عمرانی نیمه‌تمام در بخش ورزش اردبیل تکمیل می‌شود - خبر

 

 

پروژه‌های عمرانی نیمه‌تمام در بخش ورزش اردبیل تکمیل می‌شود

سرپرست اداره ورزش و جوانان اردبیل گفت: پیگیری و تکمیل پروژه‌های عمرانی نمیه‌تمام در حوزه ورزش اردبیل از اولویت‌های کاری بوده و در این زمینه اقدامات لازم انجام می‌شود.

پروژه‌های عمرانی نیمه‌تمام در بخش ورزش اردبیل تکمیل می‌شود
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، جمال پیله‌ور پیش از ظهر امروز در دیدار با بخشدار هیر اظهار داشت: بخش هیر دارای امکانان طبیعی در زمینه ورزش است و امکانات طبیعی موجود در بخش هیر زمینه‌ساز فعالیت های ورزشی در این شهرستان بوده و این منطقه را به یکی از قطب‌های ورزشی استان تبدیل کرده است.
 
وی بیان کرد: از جمله ورزش‌هایی که در بخش هیر قابلیت اجرا را دارد شامل صخره‌نوردی در بند هیر، دوچرخه‌سواری کوهستان دربند هیر و اجرای ورزش‌های آبی در دریاچه نئور است که ظرفیت‌ها و قبلیت‌های خوبی در بخش ورزش این بخش به شمار می‌رود و تلاش می‌کنیم تا برگزاری مسابقات ورزشی را در این مکان ها بیش از گذشته فراهم آوریم.
 
سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان اردبیل با بیان اینکه پیگیری و تکمیل پروژه‌های عمرانی به ویژه در حوزه ورزش از اولویت‌های کاری ما است، گفت: طرح‌های عمرانی بخش هیر در حوزه ورزش دارای کمبودهایی است که برای رفع این کم و کاستی ‌ها پیگیری‌های لازم در این راستا انجام می‌شود.
 
پیله‌ور با اشاره به اینکه برخی از رشته‌های ورزشی در شهرستان هیر دارای استعداد عالی است، افزود: اداره ورزش و جوانان شهرستان اردبیل پیگیری‌های لازم را برای برگزاری جشنواره‌ها و همایش‌های مختلف از جمله جشنواره کودکان و همایش پیاده‌روی انجام خواهد شد.
 
وی تصریح کرد: افتتاح سالن ورزشی آراللو در هفته دولت و یا در جریان سفر ریاست جمهوری به اردبیل انجام می‌شود و نیز برنامه‌ریزی شده تا سالن ورزشی روستای ایوریق در ایام دهه فجر افتتاح شده و برای استفاده اهالی اینمنطقه واگذار شود که تلاش و جدیت بر این است تا این پروژه‌ها را در زمان مقرر به بهره‌برداری برسانیم.
 
سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان اردبیل از بازسازی و کاشت چمن جدید در هیر خبر داد و گفت: امیدواریم با بازسازی و رفع مشکلات در بخش هیر شاهد برگزاری مسابقات پهلوانی کشتی یا گولشمخ، جشنواره کودکان و همایش پیاده‌روی در این بخش باشیم.