سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

پروژه‌های عمرانی مناسب‌سازی در اردبیل تکمیل می‌شود - خبر

 

 

پروژه‌های عمرانی مناسب‌سازی در اردبیل تکمیل می‌شود

مدیرکل بهزیستی استان اردبیل گفت: پروژه‌های عمرانی در امر مناسب‌سازی از پیشرفت خوبی برخوردار بوده که با تلاش‌ها و پیگیری‌های انجام شده زمینه برای تکمیل و بهره‌برداری از آنها فراهم می‌شود.

پروژه‌های عمرانی مناسب‌سازی در اردبیل تکمیل می‌شود
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، بهزاد ستاری در جلسه ستاد مناسب‌سازی استان اردبیل اظهار داشت: بحث دسترسی عمومی و استفاده از امکانات و خدمات شهری از حقوق شهروندی است که باید تلاش کنیم تا قشر معلول در استان را از این خدمات و حقوق بهره‌مند کنیم.
 
وی تصریح کرد: خوشبختانه با همکاری دستگاه‌های اجرایی و پیگیری‌های کمیته مناسب‌سازی پروژه‌های عمرانی در امر مناسب‌سازی از پیشرفت خوبی برخوردار بوده و لازم است تمامی دستگاه‌ها و عموم مردم در ارتقای سطح مناسب‌سازی رفع موانع همکاری لازم را به عمل آورند.
 
مدیرکل بهزیستی استان اردبیل با اشاره به دستیابی بهزیستی به عنوان نخست جشنواره شهید رجایی گفت: در سایه تلاش‌های تمامی دست‌اندرکاران و پرسنل تلاشگر و متعهد، بهزیستی استان اردبیل در جشنواره شهید رجایی و در بین 52 دستگاه اجرایی استان توانست رتبه نخست را کسب کند.
 
ستاری با بیان اینکه مقرر شده تا سازمان صداوسیما برای پخش سریال 13 قسمتی شهری برای همه با موضوع مناسب‌سازی همکاری لازم را انجام دهد، افزود: حساس‌سازی آحاد جامعه و متولیان امر به بحث دسترسی عمومی به شرایط و امکانات شهری، رعایت اصل حقوق شهروندی و بهره‌مندی افراد از این خدمات و تخصیص اعتیار خاص برای کمیته مناسب‌سازی باید مورد توجه قرار گیرد.
 
مدیرکل دفتر فنی استانداری اردبیل نیز در این جلسه با اشاره به اهمیت موضوع مناسب‌سازی بیان کرد: در ارزیابی وضعیت مناسب‌سازی دستگاه‌های دولتی هیچ گونه اغماضی نباید صورت گیرد و موضوع بایستی با دقت تمام انجام شود تا در آینده نیز اقدامات اساسی در راستای رفع موانع موجود انجام گیرد.
 
موسی کنعان‌پور اظهار کرد: موضوع مناسب‌سازی باید توسط فرمانداران در شهرستان‌ها به طور کامل رصد شده و در بازه‌های زمانی خاص اقدامات اساسی انجام گیرد تا بتوانیم به دنبال این اقدامات زمینه‌ساز خدمات‌رسنی هر چه بیشتر به این قشر باشیم.