رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۸

پروژه‌های در دست اجرا طبق برنامه زمان‌بندی شده افتتاح شوند - خبر

 

 

پروژه‌های در دست اجرا طبق برنامه زمان‌بندی شده افتتاح شوند

استاندار اردبیل گفت: با امید و اعتماد مردم استان اردبیل تمامی پروژه های نیمه تمام طبق زمان بندی انجام گرفته افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید

پروژه‌های در دست اجرا طبق برنامه زمان‌بندی شده افتتاح شوند

اکبر بهنام‌جو اظهار کرد: جذب سرمایه‌گذاران بخش خصوصی نیازمند تأمین زیرساخت‌های مورد نظر بوده و بدون توجه به این اصل مهم نمی‌توان برنامه‌های اقتصادی و رونق گردشگری را شاهد بود.

وی با اشاره به اینکه زیرساخت‌های مورد نظر برای رونق گردشگری توسط دستگاه‌های مختلف اجرایی تأمین شود؛ افزود: با نصب دستگاه‌های تله‌کابین در منطقه آلوارس تحول مناسبی را در رونق گردشگری این منطقه از استان شاهد خواهیم بود.

استاندار اردبیل از احداث هتل در این منطقه با کارآفرینی برای 40 نفر توسط سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در طی روزهای آینده خبر داد و یادآور شد: برخورداری از مراکز اقامتی مناسب و هتل‌های مجهز لازمه توسعه استان است.

بهنام‌جو بیان کرد: نیازمند ارائه برنامه مدون توسط دستگاه‌های اجرایی و دیگر شرکت‌های فعال در حوزه سرمایه‌گذاری برای رونق گردشگری و افزایش میزان ماندگاری گردشگران در استان هستیم.

به گزارش خبرگزاری فارس، وی یادآور شد: اعتماد و امید مردم با پیشرفت پروژه‌ها و طرح‌های در دست اجرا مطابق با برنامه زمان‌بندی شده محقق خواهد شد و موانعی که باعث تأخیر در اجرای پروژه‌ها و عدم اتمام طرح‌ها در زمان مقرر می‌شوند باید شناسایی و برطرف شوند.