جهش تولید | جمعه، ۲۶ دی ۱۳۹۹

پرونده ۴ واحد تولیدی و سرمایه گذاری در اردبیل بررسی شد - خبر

 

 

پرونده ۴ واحد تولیدی و سرمایه گذاری در اردبیل بررسی شد

رئیس کل دادگستری استان اردبیل از بررسی پرونده ۴ واحد تولیدی و سرمایه گذاری در استان اردبیل خبر داد.

پرونده ۴ واحد تولیدی و سرمایه گذاری در اردبیل بررسی شد

ناصر عتباتی، رئیس کل دادگستری استان اردبیل در نهمین جلسه کمیته حمایت قضایی از سرمایه گذاری استان گفت: پرونده‌های چهار واحد تولیدی و سرمایه گذاری رسیدگی شده و دستورات لازم برای رفع موانع و مشکلات آنان صادر گردید.

او با اشاره به شرایط اقتصادی کشور و توطئه‌ها و نقشه‌های دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران علیه ملت افزود: همه مسئولین و دست اندر کاران تکالیف قانونی و وظیفه شرعی دارند تا در جهت حمایت از این فعالیت‌های اقتصادی در کنار افسران اقتصادی باشند.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل تأکید کرد: مصوبات کمیته حمایت قضایی از سرمایه‌گذاری‌های بخش خصوصی در استان باید بزودی و در سریع‌ترین زمان ممکن به اجرا گذاشته شود.

عتباتی با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری و سیاست‌های ریاست محترم قوه قضاییه در حمایت از فعالیت‌های بخش خصوصی اظهار داشت: دستگاه قضایی استان نیز با تمام ظرفیت خود برای رونق تولید و اقتصاد منطقه استفاده می‌کند تا روند سرمایه‌گذاری بخش خصوصی تسهیل شود.

او گفت: الحمدالله همکاری و هماهنگی خوبی بین مجموعه‌های دخیل در امر سرمایه گذاری و رونق بخشیدن به واحد‌های تولید و اشتغال در استان وجود دارد بنابراین باید تلاش‌های مضاعفی صورت گیرد تا از این ظرفیت به نحو مطلوب استفاده شود.