سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

پرونده های ساخت و ساز در شهرداری ها روند قانونی را طی نمی کند - خبر

 

 

پرونده های ساخت و ساز در شهرداری ها روند قانونی را طی نمی کند

معاون امور اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان در ادامه بازدید از مناطق مختلف شهرداری اردبیل امروز ازشهرداری منطقه 4 بازدید کرد.

پرونده های ساخت و ساز در شهرداری ها روند قانونی را طی نمی کند

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، خدادادی هدف از این بازدید را نظارت مستقیم بر اجرای احکام صادره در کمیسیون ماده صد بیان کردو گفت علی رغم حمایت های بی دریغ مجموعه قضایی از شهرداری اردبیل متاسفانه احکام صادره در این کمیسیون به نحو مطلوب اجرا نشده است.

وی گفت متاسفانه پرونده های کمیسیون ماده صد روند قانونی و منطقی را در شهرداری اردبیل طی نمی کند بطوری که برخی از احکام خیلی سریع اجرا وبرخی از پرونده ها بدون هیچگونه توضیح وتوجیهی سالها معطل مانده است.

معاون امور اجتماعی شهرداری اردبیل از عدم حضور شهردار اردبیل در بازدید های اخیر گلایه کرد و گفت وظیفه اصلی نظارت بر روند اجرای احکام مستقیما به شهردار مربوط است که متاسفانه دراین خصوص کم کاری شده است.

خدادادی گفت عدم اجرای احکام کمیسیون ماده صد بصورت شفاف باعث ایجاد شائبه در بین اهالی شهر اردبیل شده و لازم است برای از بین رفتن حرف و حدیث ها در خصوص تبانی و دریافت رشوه تمام پرونده ها بصورت نظام مند و با ترتیب تاریخ بدون هیچ ملاحظه اجرا شود.

وی گفت اگر برخی از احکام نیز به هر دلیلی قابل اجرا نیست باید در خود کمیسیون یا شواری تامین تعیین تکلیف شود نه اینکه بصورت بلاتکلیف زمینه ساز فساد در مجموعه شهرداری شود.