جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

پرونده مسکن مهر تا پایان سال ۹۸ بسته می‌شود - خبر

 

 

پرونده مسکن مهر تا پایان سال ۹۸ بسته می‌شود

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی گفت: باتوجه به دستور رئیس جمهور پرونده مسکن مهر کشور تا پایان سال ۹۸ بسته خواهد شد.

پرونده مسکن مهر تا پایان سال ۹۸ بسته می‌شود
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، احمد اصغر مهرآبادی عصر امروز در جلسه شورای مسکن استان اردبیل که در سالن شیخ صفی استانداری اردبیل برگزار شد با اشاره به تکمیل و تحویل پروژه‌های مسکن مهر تا پایان سال ۹۸ اظهار کرد: علی‌رغم مشکلات زیاد در پروژه‌های مسکن مهر تعدادی از استان‌ها جشن اتمام پروژه‌های مسکن مهر را گرفتند که امیدوار بودیم استان اردبیل هم جزو این استان‌ها می‌بود ولی به علت وجود مشکلات تحقق نیافته تلاش خواهیم کرد مسکن مهر اردبیل هم تا پایان شهریور سال ۹۸ به اتمام برسد.
 
وی تصریح کرد: با اینکه حرف و حدیث‌هایی زیادی مبنی بر این که دولت فعلی توجهی به مسکن مهر ندارد مطرح شده است، این دولت تا به حال یک میلیون و یکصد هزار واحد تکمیل و تحویل هموطنان داده این در حالی است که سالانه ۲۰۰ هزار واحد مسکن مهر تکمیل شده است.
 
قائم مقام وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: بدون شک با سیاست‌های پیش‌رو تمام پروژه‌های مسکن مهر منهای پروژه‌های مشکل‌دار که دادگاهی هستند تا پایان سال ۹۸ به اتمام می‌رسد و برای تحویل این پروژه‌ها همت همگان و تمامی دستگاه‌ها لازم است، البته استان اردبیل در مسکن مهر خیلی بهتر عمل کرده است.
 
مهرآبادی با اشاره به مجموع واحدهای مسکن مهر در کشور گفت: از مجموع ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار واحد مسکن مهر در کشور که از سال ۸۶ ‌شروع ‌شده است، کار ساخت و ساز ۲ میلیون واحد به اتمام رسیده و با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در پایان سال ۹۸ جشن افتتاح پروژه‌های مسکن مهر در کشور گرفته خواهد شد.
 
وی ادامه داد: پیشرفت فیزیکی پروژه‌های مسکن مهر در اردبیل خوب بوده و از ۴۶ هزار واحد مسکن مهر در استان اردبیل ۸۰۰ واحد باقی مانده است که برای اتمام این پروژه‌ها هم اعتباراتی اختصاص داده می‌شود.