جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

پرونده مسکن مهر اردبیل بهمن‌‌ماه امسال بسته می‌شود - خبر

 

 

پرونده مسکن مهر اردبیل بهمن‌‌ماه امسال بسته می‌شود

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل از بسته شدن پرونده مسکن مهر استان تا بهمن‌ماه امسال خبر داد و گفت: تاکنون ۴۱ هزار واحد مسکن مهر استان تکمیل و به متقاضیان تحویل داده شده است.

پرونده مسکن مهر اردبیل بهمن‌‌ماه امسال بسته می‌شود
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، محبوب حیدری ظهر امروز در جلسه بررسی پروژه مسکن مهر در اردبیل اظهار داشت: در استان اردبیل در مجموع 42 هزار واحد مسکن مهر وجود دارد و سهمیه استان در این بخش بوده که از این تعداد 41 هزار واحد در مناطق مختلف استان تکمیل و به بهره‌برداری رسیده است.
 
وی افزود: از یک هزار واحد باقی‌مانده این طرح 500 واحد پیشرفت بالای 90 درصد دارد و اختلاف اداره کل راه و شهرسازی استان و پیمانکار مانع از تحویل این واحدها به مردم شده است که در حال انجام مراحل قضایی و اداری هستیم و امیدواریم به‌زودی این واحدها به مردم تحویل داده شود.
 
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل بیان کرد: 500 واحد دیگر این طرح نیز بیش از 60 درصد پیشرفت دارد و برنامه ما این است که تا پایان مرداد ماه 200 واحد آن را تکمیل کنیم و به متقاضیان تحویل دهیم و در مورد باقیمانده واحدها نیز برنامه‌ریزی اساسی انجام شده تا شاهد بهره‌برداری از انها باشیم.
 
حیدری گفت: هدفگذاری شده تا 300 واحد باقی‌مانده این پروژه را در سطح استان تا بهمن‌ماه امسال به بهره‌برداری برسانیم و تحویل متقاضیان دهیم تا پرونده مسکن مهر استان را ببندیم و بتوانیم شاهد اتمام عملیات احداث و تحویل این واحدها به متقاضیان و صحبان این واحدها باشیم.
 
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل تصریح کرد: با توجه به مشکلاتی که در مسیر اجرا و تحویل برخی پروژه‌های مسکن مهر در سطح استان داشتیم بهره‌برداری از آنها با تاخیر روبه‌رو شد که با رفع این مشکلات شاهد افتتاح و تکمیل این واحدها در سطح استان خواهیم بود.