جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

پرونده مسکن مهر اردبیل با تحویل ۸۱۲ واحد باقیمانده بسته می‌شود - خبر

 

 

پرونده مسکن مهر اردبیل با تحویل ۸۱۲ واحد باقیمانده بسته می‌شود

معاون بازآفرینی شهری و مسکن راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: پرونده مسکن مهر استان اردبیل با تحویل ۸۱۲ واحد باقیمانده در اوایل سال آینده بسته می‌شود.

پرونده مسکن مهر اردبیل با تحویل ۸۱۲ واحد باقیمانده بسته می‌شود
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، شهرام باباخانی گفت: سهم استان اردبیل در پروژه مسکن مهر 41 هزار و 378 واحد بوده که از این تعداد 39 هزار و 149 واحد تکمیل و تحویل متقاضیان شده و یک هزار و 317 واحد نیز آماده واگذاری به صاحبان آنهاست که 75 درصد از این واحدها از دولت یازدهم تاکنون در استان تکمیل و واگذار شده است.
 
وی با بیان اینکه پرونده مسکن مهر استان اردبیل با تحویل 812 واحد باقیمانده در اوایل سال آینده بسته می‌شود، افزود: در واحدهایی که تکمیل شده تمامی خدمات عمومی اعم از گاز، آب، برق و آسفالت فراهم شده و نیز هشت باب مسجد و نیز تعدادی مدرسه در این شهرک‌ها احداث شده و در سال آینده نیز در شهرک‌های مسکن مهر اردبیل، مشگین‌شهر، خلخال و نمین مدارسی به بهره‌برداری می‌رسد.
 
معاون بازآفرینی شهری و مسکن راه و شهرسازی استان اردبیل با بیان اینکه باصرف هزینه 20 میلیارد ریالی پنج باب مدرسه در شهرک‌های مسکن مهر استان تا مهرماه سال آینده به بهر‌ه‌برداری خواهد رسید، تصریح کرد: احداث کلانتری در شهرک‌های مسکن مهر از مطالبات و نیازهای بوده که در این راستا یک واحد کلانتری در شهرک نیایش احداث و تحویل نیروی انتظامی شده و در سایر شهرک‌ها نیز ساختمان‌های کلانتری در حال اجراست.
 
باباخانی با اشاره به اقدامات انجام شده در راستای مطالعه و اجرای طرح‌های بازآفرینی شهری در اردبیل بیان کرد: طرح جامع استانی در این زمینه تکمیل و نهایی شده و براساس آن تا سال 1400 شاهد اجرای 40 طرح بازآفرینی شهری در محلات هدف در سطح استان خواهیم بود.