سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

پذیرش بیش از 4 هزار خانوار فرهنگی از استان های کشور در اردبیل - خبر

 

 

پذیرش بیش از 4 هزار خانوار فرهنگی از استان های کشور در اردبیل

مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل از پذیرش و استقبال بیش از 4 هزار خانوار فرهنگی از استان های مختلف کشور در مدارس استان اردبیل خبر داد.

پذیرش بیش از 4 هزار خانوار فرهنگی از استان های کشور در اردبیل

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، احمد ناصری، مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: استان چشمه های بهشتی تا ششمین روز بهار سال 1397 افتخار میزبانی از 39 هزارو 855 نفر روز میهمان فرهنگی را داشته است.

وی اظهار داشت: از شامگاه 28 اسفند ماه تاکنون 15هزار و 942 نفر در قالب 4 هزار و 428 خانوار از استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، تهران، کردستان، مازندران، کرمان، گیلان و زنجان، اصفهان، فارس و البرز مورد پذیرش و استقبال گرفته اند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: بیشترین پذیرش تا ششمین روز بهار از استان آذربایجان غربی در پایگاه اسکان ناحیه یک اردبیل صورت گرفته است.

ناصری ادامه داد: برای اینکه میهمانان فرهنگی استان اردبیل بتوانند پایگاه های اسکان را پس از ورود به راحتی پیدا کنند، آموزش و پرورش نواحی و مناطق اقدام به نصب بنرهای راهنما در سطح شهر نموده اند.

وی با اشاره به اقدامات انجام گرفته در مراحل قبل و بعد از پذیرش، میهمانان نوروزی تصریح کرد: هر روز اکیپ های بازدید کننده در محل پذیرش اسکان ها حضور پیدا می کنند و نواقصات موجود را بررسی کرده و در جهت رفع آن تلاش می کنند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل افزود: ما از هر آنچه در توان داریم استفاده خواهیم نمود تا خانواده های فرهنگی که میهمان استان ما هستند، این ایام عید را به خوبی و خوشی سپری نمایند.

ناصری خاطر نشان کرد: با هدف فراهم ساختن آسایش و آرامش برای همکاران فرهنگی در تعطیلات عید نوروز سعی کرده ایم با تدارک محل اسکان مناسب خدمات شایسته ای را برای این عزیزان و خانواده هایشان ارائه نماییم تا آنها در کنار بهره‌مندی از جاذبه‌های توریستی و گردشگری استان بتوانند از امکانات تدارک دیده شده به خوبی استفاده کنند.

وی، اظهار داشت: تا 14 فروردین ماه در خدمت همکاران و فرهنگیان سراسر کشور خواهیم بود و سعی داریم به صورت شبانه روزی در ستادهای نواحی و مناطق فضاهای مناسبی را برای این عزیزان فراهم سازیم.