جهش تولید | چهارشنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۹

پخش برنامه‌های عزادارای ماه محرم از صدا و سیمای اردبیل اعلام شد - خبر

 

 

پخش برنامه‌های عزادارای ماه محرم از صدا و سیمای اردبیل اعلام شد

مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل گفت: برنامه‌های عزادارای ماه محرم از صدا و سیمای مرکز اردبیل اعلام شده و برنامه‌های عزاداری به صورت زنده از شبکه استانی سبلان پخش می‌شود.

پخش برنامه‌های عزادارای ماه محرم از صدا و سیمای اردبیل اعلام شد
علی ملااحمدی در جلسه تشریح برنامه‌های صدا و سیمای مرکز اردبیل به مناسبت ایام عزاداری ماه محرم در اردبیل اظهار داشت: برنامه‌های عزادارای ماه محرم از صدا و سیمای مرکز اردبیل اعلام شده و برنامه‌های عزاداری به صورت زنده از شبکه استانی سبلان پخش می‌شود.
 
وی با اشاره به این که برنامه‌های مختلفی به مناسبت فرارسیدن ماه محرم در صدا و سیمای مرکز اردبیل در نظر گرفته شده است بیان کرد: عزدارای‌های ماه محرم اردبیل که در دنیا نیز زبانزد عام و خاص است باید به شکل گسترده و منسجم پوشش داده شود که به همین منظور از 5 محرم برنامه‌های عزاداری در شهرستان‌های اردبیل آغاز شده و در شبکه سبلان پخش می‌شود.
 
مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل گفت: برنامه اجتماع تاسوعا و عاشورای حسینی نیز به صورت زنده انعکاس داده می‌شود که تمهیدات و برنامه‌ریزی‌های لازم در این زمینه برای برگزاری هر چه باشکوه این مراسمات در دستور کار قرار گرفته است.
 
ملااحمدی تصریح کرد: از برنامه‌هایی که به صورت روزانه به مناسبت ایام عزاداری ماه محرم پخش می‌شود می‌توان به پخش 12 برنامه " کربلا قهرمانلاری" ، پخش 8 برنامه "عاشیق لر نواسی"  12 ویژه برنامه زنده 60 دقیقه ای با عنوان «گونش قافیله سی»، پخش مداحی سلیم موذن زاده,  پخش 12 ویژه برنامه"عزاداری حسینه ثارالله" ، پخش نوحه های قدیمی ، پخش ویژه برنامه‌های تاسوعا و عاشورا  برای ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان اشاره کرد.