جهش تولید | شنبه، ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

پایان مسابقات ورزش جام فجر در استان - خبر

 

 

پایان مسابقات ورزش جام فجر در استان

مسابقات مختلف ورزشی جام فجر در برخی از مناطق استان پایان یافت.

پایان مسابقات ورزش جام فجر در استان

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مسابقات فوتسال دانش آموزی استان اردبیل یادواره شهدای مدافع حرم با حضور 12 تیم برگزار شد که در پایان به ترتیب تیم های پسران ناحیه 2 اردبیل، جعفر آباد، پارس آباد و ناحیه یک اردبیل موفق به کسب مقام اول تا چهارمی این مسابقات شدند.

با شرکت 200 ورزشکار از بخش های مختلف شرکت کشت و صنعت ودامپروری مغان مسابقات ورزشی در رشته های والیبال ،تنیس روی میز و فوتسال بمدت 10روز در سالن ورزشی اختصاصی این شرکت برگزار و از تیمه و نفرات برتر تجلیل شد.

مسابقات فوتسال جام روستایی شهرستان مشگین شهر که به میزبانی روستای آلنی جریان داشت با قهرمانی تیم فوتسال روستای احمد آباد پایان یافت همچنین درپایان مسابقات بدمینتون بانوان نیزکه در سالن ورزشی الزهرای مشگین برگزار شد خانم مهری آریانا اول شد و مسابقات هندبال جام فجر بانوان مشگین شهر نیز با قهرمانی تیم هندبال امید به پایان رسید.

با شرکت 20 نفر از کشتی گیران شهرهای خلخال وهشجین در 13 وزن مسابقات کشتی برگزار وتیم خلخال بر حرف خود غلبه کرد .همچنین مسابقات بدمینتون نوجوانان وبزرگسالان خلخال که در دوبخش انفرادی و دوبل با شرکت 25ورزشکار برگزار شد با معرفی نفرات برتر پایان یافت.

درسرعین مسابقات فوتبال با شرکت 14 تیم برگزار و در پایان تیم فوتبال پایگاه شهید نجف پور سرعین به مقام قهرمانی دست یافت. مسابقات فوتسال جام فجر هشجین که با شرکت 6 تیم آغاز شده بود با قهرمانی تیم بانک ملی پایان یافت.

ودر نیر دوره کارآموزی صعودهای ورزشی و صخره نوردی داخل سالن ، با شرکت 15 ورزشکار از شهرستانهای نیر، اردبیل، خلخال و پارس آباد برگزارشد.