جهش تولید | شنبه، ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

پایان مسابقات شمشیربازی نوجوانان قهرمانی کشور در اردبیل - خبر

 

 

پایان مسابقات شمشیربازی نوجوانان قهرمانی کشور در اردبیل

مسابقات شمشیربازی نوجوانان قهرمانی کشور در اردبیل با حضور مسئولان استانی و شهرستانی و با حضور ۲۳ استان کشور به کار خود پایان داد.

پایان مسابقات شمشیربازی نوجوانان قهرمانی کشور در اردبیل

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان،  هادی صباغی، رئیس هیئت شمشیر بازی استان اردبیل در اختتامیه مسابقات شمشیربازی قهرمانی کشور در اردبیل اظهار داشت: میزبانی این دوره از مسابقات به میزبانی اردبیل از مهم‌ترین برنامه‌های ما است که به همین منظور برنامه‌ریزی‌های لازم انجام یافته و تلاش بر این است که بتوانیم در ارتقای این رشته ورزشی در استان برنامه‌ریزی مناسبی داشته باشیم.

وی با اشاره به این که تشویق نوجوانان به سمت شمشیربازی جزو برنامه‌های اساسی است گفت: خوشبختانه ورزشگاه رضازاده اردبیل زیرساخت‌های مناسبی دارد که این بار هم با برگزاری این رویداد ورزشی در این ورزشگاه این مسئله ثابت شد و به این مهم دست یافته‌ایم که اردبیل میزبانی رویدادهای ملی و بین‌المللی را دارد.

صباغی تصریح کرد: مسابقات شمشیربازی قهرمانی ایران در رده نوجوانان در 3 رشته از 23 استان به میزبانی اردبیل برگزار شد و در اسلحه سابر تیم‌های مازندران و توابع تهران به ترتیب مقام نخست و دوم و تیم های گیلان و یزد مشترکا مقام سوم را کسب کردند و در اسلحه اپه تیمهای آذربایجان غربی، مازندران و خراسان رضوی عناوین نخست و سوم را کسب کردند و در اسلحه فلوره نیز تیم‌های اصفهان، تهران و همدان نخست تا سوم شدند.