جهش تولید | جمعه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

پایان تعمیر ۱۴۰۰ واحد مسکونی در معمولان - خبر

 

 

پایان تعمیر ۱۴۰۰ واحد مسکونی در معمولان

مدیر کل بنیاد مسکن استان اردبیل گفت: تعمیر ۱4۰۰ واحد مسکونی در مناطق سیل‌زده بخش معمولان استان لرستان به پایان رسید.

پایان تعمیر ۱۴۰۰ واحد مسکونی در معمولان

فرهاد سبحانی اظهار کرد: بنیاد مسکن استان اردبیل، معین خدمت‌رسانی به مردم منطقه سیل‌زده بخش معمولان و ۱۲۵ روستای این بخش بوده که از اواخر فروردین ماه سال‌جاری فعالیت گسترده خود را در این بخش آغاز کرده است.

وی از احداث ۲۵۰ واحد شهری و ۸۰۰ واحد مسکونی روستایی در مناطق سیل‌زده معمولان لرستان توسط بنیاد مسکن استان اردبیل خبر داد و گفت: عملیات احداث واحدهای مسکونی همچنان ادامه دارد و از  پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصدی  برخوردار است.

مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی  استان اردبیل تصریح کرد: تعمیر یک‌هزار و ۴۰۰ واحد مسکونی در شهر و ۱۲۵ روستای بخش معمولان استان لرستان به اتمام رسیده است.

سبحانی با اشاره به روند احداث واحدهای احداثی در مناطق روستایی و شهری بخش معمولان استان لرستان، افزود: ۶۰۰ واحد از مجموع ۸۰۰ واحد روستایی به مراحل پایانی رسیده و ۴۰ واحد از مجموع  ۲۵۰ واحد مسکونی شهری نیز  در مراحل پایانی است.

وی از بسیج امکانات و نیروی انسانی بنیاد مسکن استان برای خدمت‌رسانی به مردم مناطق سیل‌زده معمولان خبر داد و بیان کرد: هم اکنون ۶۰ نفر از کارکنان اداره کل بنیاد مسکن استان با بسیج امکانات و ماشین‌آلات اداره کل در حال خدمت‌رسانی به مردم این منطقه سیل‌زده هستند.

مدیر کل بنیاد مسکن استان اردبیل با قدردانی از همکاری و هم‌افزایی گروه‌های جهادی استان با بنیاد مسکن اردبیل در مناطق سیل‌زده معمولان لرستان، گفت: طرح ایمن‌سازی در شهر معمولان و ۸ روستای این بخش با پیشرفت فیزیکی ۳۳درصد همچنان با شتاب ادامه دارد.