جهش تولید | جمعه، ۱۴ آذر ۱۳۹۹

پاپان سی و هشتمین دوره مسابقات قرآن کریم نیروی زمینی ارتش در اردبیل - خبر

 

 

پاپان سی و هشتمین دوره مسابقات قرآن کریم نیروی زمینی ارتش در اردبیل

سی و هشتمین دوره مسابقات پایور و وظیفه نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران صبح امروز باحضور شرکت کنندگان پایور و وظیفه درسالن ولایت اردبیل به کار خود پایان داد.

پاپان سی و هشتمین دوره مسابقات قرآن کریم نیروی زمینی ارتش در اردبیل

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، حجت‌الاسلام عباس ابوالحسنی، رئیس اداره عقیدتی ‌سیاسی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران صبح امروز در مراسم اختتامیه سی و هشمتین دوره قرآن کریم نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران به میزبانی اردبیل اظهار داشت: مسابقات نهایی قرآن کریم ارتش دی ماه در تهران برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: این دوره از مسابقات به میزبانی تیپ 40 متحرک هجومی ارتش در اردبیل برگزار شد و از سطح بالایی برخوردار بود و قاریان وحافظان ممتاز کشوری در آن حضور داشتند.

رئیس اداره عقیدتی، سیاسی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: با اشاره به این که در مسابقات قرآن کریم نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران 280 نفر از یگان‌های مختلف حضور داشتند، بیان کرد: این افراد از مسابقات 5 منطقه انتخاب شده‌اند.

وی افزود: پس از پایان مسابقات قرآن نیروی زمینی ارتش 90 نفر انتخاب شدند و به مرحله نهایی مسابقات قرآن کریم که دی ماه در تهران برگزار می‌شود راه یافتند.

فرمانده تیپ 40 متحرک ارتش اردبیل نیز با اشاره به میزبانی شایسته اردبیل در این دوره از مسابقات اظهار کرد: این مسابقات در سطح عالی برگزار شد و رضایت شرکت کنندگان را به دنبال داشت.

سرهنگ کریم چشک از برنامه‌ریزی برای تداوم مسابقات قرآن کریم در بین کارکنان ارتش در اردبیل خبر داد و افزود: در این زمینه برنامه‌ریزی‌های لازم انجام یافته و اولویت ما ارج نهادن به برنامه‌های قرآنی و فرهنگی است.

وی بیان کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران به مقتدرترین ارتش دنیا تبدیل شده و در سایه درایت‌های مقام معظم رهبری و اقتدار نیروهای مسلح امنیت کشورمان مثال‌زدنی است.