حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷

پايان ماه ميهماني خدا با بایرام پایی - خبر

 

 

پايان ماه ميهماني خدا با بایرام پایی

صدا و سيماي مركز اردبیل، ويژه برنامه هاي متنوعي را براي عيد سعيد فطر تدارك ديده است.

به گزارش روابط عمومي صدا و سیمای مرکز اردبیل، برنامه رادیویی "بایرام پایی"  به مناسبت عيد فطر با بخش هايي مختلف و جذاب به شادباش اين عيد بزرگ مسلمانان مي پردازد.

قطعات نمایشی طنز، گزارشهای زنده از جشن و سرور حاکم در زندگی مردم، انعکاس مراسم خاصی که در شهر در حال برگزاری است از جمله بخش های برنامه است.

"بایرام پایی" در روز های دوشنبه و سه شنبه از ساعت 11 به مدت 90 دقيقه به تهيه كنندگي رسول مهاجر از شبکه استانی صدای اردبیل پخش مي شود.

برنامه تلویزیونی "فطر بایرامی" هم به مناسبت عيد فطر به مدت دو روز متوالی از ساعت 10 به مدت 120 دقيقه به تهيه كنندگي شاهین قاسمی و کارگردانی مجید علیزاده پخش مي شود.

دراین برنامه در خصوص فلسفه عید فطر، بیان آداب و رسوم مردم منطقه هنگام عید فطر و عید فطر در ادبیات بحث و گفتگو می شود این برنامه ضمن فراهم آوردن لحظاتی خوش برای بینندگان، جشن و سرور را به خانه های مردم می آورد و شاهد آیتم هایی چون پخش سرود و موسیقی (بصورت زنده) ،نمایش ، گزارش طنز ،گزارش های متنوع مردمی و.... نیز خواهیم بود

"فطر بایرامی" بصورت زنده و با ساختار ترکیبی نمایشی و با رویکرد شادمانه(جنگ گونه) به مناسبت عیدسعیدفطر روزهای دوشنبه و سه شنبه از شبکه استانی سبلان تولید و پخش می شود.