جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹

پارک علم و فناوری استان اردبیل میزبان مدیران مرکز اردبیل - خبر

 

 

پارک علم و فناوری استان اردبیل میزبان مدیران مرکز اردبیل

جلسه هم اندیشی مدیرکل و معاونین صداوسیما با مسئولان پارک علم و فناوری استان اردبیل برگزار شد.

پارک علم و فناوری استان اردبیل میزبان مدیران مرکز اردبیل

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، در این جلسه جلسه رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل با تاکید بر استفاده از توان شرکت های دانش بنیان در توسعه و پیشرفت همه جانبه استان افزود : جوانان فعال در عرصه علم و فناوری رزمندگان جبهه اقتصاد مقاومتی هستند که با لبیک به فرمان رهبر انقلاب در میدان عمل اماده اقدام انقلابی می باشند.

قلی پوری با اشاره به فعالیت 45 شرکت دانش بنیان در استان اظهار امیدواری کرد صداوسیما با برنامه های مناسب و هنرمندانه در جهت شناساندن استعدادها ، دستاوردها و قابلیت های بالای علمی این پارک تلاش و اهتمام خاصی داشته باشد.

مدیرکل صداوسیمای مرکز اردبیل هم با بیان اینکه در تحقق اهداف ارزشمند اقتصاد مقاومتی شرکت های دانش بنیان سهم مهم و اثرگذاری دارند گفت : جوانان نخبه و پرتلاش استان در پارک علم و فناوری به معنای حقیقی کلمه جهاد علمی انجام می دهند که با این کار برجسته نظام اسلامی را در مقابل توطئه های مختلف دشمنان سربلند میکنند.

مددی از آمادگی کامل صداوسیما برای حمایت از طرح های دانش بنیان ، شناساندن نخبگان ، کارآفرینان ئ افراد شاخص پارک علم و فناوری استان در قالب برنامه های مشارکتی ، تولیدی ، رادیوئی و گزارش های خبری خبر داد و افزود : در برنامه های رسانه ملی معرفی فعالان عرصه علمی و صاحبان علم که درصدد تبدیل علم به ثروت هستند تا کشور توسعه و پیشرفت کند جایگاه ویژه ای دارند.