جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

پارک‌ها و تفرجگاه‌ها همچنان تعطیل است - خبر

 

 

پارک‌ها و تفرجگاه‌ها همچنان تعطیل است

شهردار خلخال گفت: پارک‌ها و تفرجگاه‌های خلخال همچنان تعطیل است و شهروندان از مراجعه به این مکان‌ها پرهیز کنند.

پارک‌ها و تفرجگاه‌ها همچنان تعطیل است

صباح‌الدین برزگر اظهار کرد: از اول اسفندماه و به دنبال شیوع کروناویروس با برنامه مدون در خدمت سلامت و تامین بهداشت شهر و شهروندان بودیم و سعی کردیم در این مدت با ضدعفونی مکان‌های مختلف به ویژه اماکن پرتجمع سلامت شهروندان را تامین کنیم.
وی با بیان اینکه در این مدت جمع‌آوری زباله‌ها و گندزدایی سطل‌های زباله و همچنین فضاهای مختلف شهری با هماهنگی ستاد کرونا انجام شده است، خاطرنشان کرد: کارگران و نیروهای خدماتی ما به صورت مرتب از مواد ضدعفونی کننده، ماسک و دستکش استفاده می‌کنند و شهرداری نسبت به خرید یک دستگاه خودروی نعش‌کش و همچنین خرید ست کامل لباس نیروهای خدماتی خود در محافظت و صیانت از این بیماری اقدام کرده است.
شهردار خلخال افزود: با تعطیلی تاکسی‌ها و ناوگان حمل و نقل عمومی سعی شد تا سلامت مردم تامین شود که البته با فعال شدن تاکسی‌ها در یک هفته اخیر پرسنل زحمتکش این مجموعه به تجهیزات بهداشتی برای تامین سلامت خود و مسافران اقدام کردند.
برزگر تصریح کرد: با اجرای فاصله‌گذاری هوشمند اجتماعی در مناطق مختلف شهری و به ویژه صنوف سعی بر این است تا خود شهروندان با استفاده از ماسک و دستکش و رعایت فاصله یک تا یک و نیم متری از شیوع کرونا جلوگیری کنند.