سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

پارک‌های اردبیل مجهز به میزهای تنیس‌روی میز می‌شوند - خبر

 

 

پارک‌های اردبیل مجهز به میزهای تنیس‌روی میز می‌شوند

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: با همکاری سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری، پارک‌های شهری استان اردبیل مجهز به میزهای تنیس‌روی میز خواهند شد.

پارک‌های اردبیل مجهز به میزهای تنیس‌روی میز می‌شوند

ایوب بهتاج اظهار کرد: با هدف معرفی و تشویق بیشتر ورزش دوستان برای روی آوردن به رشته تنیس‌روی میز به مسؤولان این هیأت ورزشی پیشنهاد شده تا مسابقات و رویدادهای مهم را در سالن‌های ورزشی که امکان حضور تماشاگران و ورزش دوستان بیشتری باشد، برگزار کنند.

وی افزود: برای مثال ورزشگاه شهید آسمانی اردبیل به دلیل اینکه از جایگاه مناسب تماشاگران برخوردار بوده و در این مکان ورزشی امکان حضور تماشاگران بیشتری به دلیل قرار گرفتن در مرکز شهر وجود دارد، محل مناسبی برای میزبانی از مسابقات مختلف تنیس‌روی میز خواهد بود.

 مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل تصریح کرد: به دلیل مهیج بودن این رشته ورزشی، در بسیاری از مدارس استان اردبیل شاهد وجود میزهای تنیس‌روی میز و انجام فعالیت‌های ورزشی دانش‌آموزان هستیم و این موضوع بیانگیر مقبولیت بالا و فراگیرشدن تنیس‌روی میز است.

بهتاج یادآور شد: پیشنهاد می‌شود تا کمیته‌ای در شهرستان‌ها احیای تنیس‌روی میز در مدارس را به صورت تخصصی مورد رصد قرار داده و برای افزایش ورزشکاران ساماندهی شده برنامه‌های لازم پیاده‌سازی شود.

وی ادامه داد: بهسازی سالن تخصصی تنیس‌روی میز 12 بهمن در شهرستان اردبیل در حال انجام بوده تا سالن مجهز و مناسبی در اختیار ورزشکاران علاقه‌مند به این رشته پرطرفدار ورزشی قرار گیرد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل یادآور شد: از رئیس فدراسیون تنیس‌روی میز تقاضامندیم تا در مراسم راه‌اندازی مجدد این سالن ورزشی که به احتمال زیاد تا پیش از پایان سال جاری خواهد بود، مجددا در استان اردبیل حضور یافته تا آخرین فعالیت‌های انجام پذیرفته برای رشد تنیس‌روی میز اردبیل را ارزیابی کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس، بهتاج با اشاره به اینکه باید از تمامی فرصت‌ها برای افزایش تمایل اقشار مختلف مردم برای روی آوردن به ورزش استفاده کرد، توضیح داد: با همکاری هیأت تنیس روی میز و سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری، پارک‌های شهری استان اردبیل مجهز به میزهای تنیس‌روی میز خواهند شد.