رونق تولید ملی | دوشنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۸

پارس‌آباد باید به فرمانداری ویژه ارتقاء یابد - خبر

 

 

پارس‌آباد باید به فرمانداری ویژه ارتقاء یابد

امام جمعه شهرستان پارس‌آباد گفت:‌ ما از مسئولان استانی و وزارت کشور انتظار داریم تا جایگاه پارس‌آباد را به فرمانداری ویژه ارتقاء دهند.

پارس‌آباد باید به فرمانداری ویژه ارتقاء یابد

حجت‌الاسلام سیدسعید رشادی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته پارس‌آباد اظهار کرد: با توجه به شاخصه جمعیت و مرزی بودن این شهرستان و برخی دیگر از مولفه‌ها انتظار می‌رود در ارتقای جایگاه شهرستان پارس‌آباد به فرمانداری ویژه اقدامات و برنامه‌ریزی‌های مناسب انجام شود.

وی با تبریک هفته تعاون گفت: یکی از مولفه‌های توانمندی اقتصاد ایران توجه به بخش تعاون است که در مکتب اسلام نیز به این موضوع تاکید فراوان شده است.

امام جمعه شهرستان پارس‌آباد به برگزاری رزمایش بسیجیان در پارس‌آباد در 19 و 20 شهریور‌ماه اشاره کرد و ادامه داد: این رزمایش با رمز «لبیک یا رسول‌الله» در پارس‌آباد برگزار می‌شود که برگزاری این رزمایش در کنار بالا بردن توان رزمی و نظامی بسیجیان زمینه خنثی شدن توطئه‌های دشمنان را فراهم خواهد کرد.

رشادی عنوان کرد:‌ باید همه ما تلاش کنیم تا در ارتقای جایگاه بیش از پیش نظام اسلامی در عرصه‌های داخلی و خارجی قدرت و صلابت‌مان را به نمایش بگذاریم.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، وی یادآور شد: امروز جمهوری اسلامی ایران در همه صحنه‌ها به ویژه صحنه نظامی پر‌توان‌تر از همیشه حاضر شده و تلاش می‌کند کید دشمنان را یکی پس از دیگری خنثی کند.