حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۷

ویژه برنامه 22 بهمن - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

ویژه برنامه 22 بهمن

Loading the player...

 

تهیه کننده: علی دادخواه

کاگردان: عبدالله عزیزی

نویسنده: صغری فرشی

مجریان: صغری فرشی و جواد ستونه

تصویربرداران: رحیم علیزاده، داور یوسفی، محمد بابائی مهر

تدوین و گرافیست: وحید علیزاده

دستیار صدا و تصویر: وحید اتفاقی آذر

 

شبکه سبلان برنامه ای را با عنوان" ویژه22 بهمن" به مدت 240 دقیقه از ساعت 8 صبح تا 12 ظهر برای پخش زنده راهپیمایی روز 22 بهمن تدارک دیده است.

حضور گسترده و آگاهانه مردم همه ساله در 22 بهمن در مسیرهای راهپیمایی شهرهای مختلف استان تکرار می شود. ضبط و پخش زنده این راهپیمایی در مرکز استان و تماس تلفنی با فرمانداران شهرستانهای استان و اطلاع رسانی در خصوص آمادگی مردم شهرها برای حضور در راهپیمایی در این ویژه برنامه تهیه و پخش خواهد شد. مونتاژ سرودهای انقلابی، حضور گروه سرود الهادی در استودیو، حضور گروه عاشیق، پخش تصاویر راهپیمایی های سالیان گذشته مردم استان در این برنامه از بخش های دیگر برنامه است.

خواندن پیامک های مخاطبان و پخش نظرات آنها در خصوص حضور انقلابی در راهپیماییها و نیز پخش سخنرانی های مرتبط رهبر معظم انقلاب از دیگر قسمت های این برنامه می باشد.

برنامه با حضور 2 مجری در استودیو شروع و با آیتم های ویژه 22 بهمن پخش خواهد شد.با شروع مراسم راهپیمایی سطح شهر برنامه از مرکز شهر و پخش حضور گسترده مردمی پای آرمان های انقلاب ادامه یافته و در انتهای مراسم مجریان به تجلیل و قدردانی از حضور مردم می پردازند.  

سال تولید: 1395