سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

ویژه برنامه ۹ دی در اردبیل برگزار می‌شود - خبر

 

 

ویژه برنامه ۹ دی در اردبیل برگزار می‌شود

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: همانند سال‌های گذشته و همزمان با سراسر کشور ویژه برنامه ۹ دی در اردبیل با سخنرانی عضو تشخیص مصلحت نظام برگزار می‌شود.

ویژه برنامه ۹ دی در اردبیل برگزار می‌شود
حجت‌الاسلام ولی نظرپور گفت: تمهیدات و هماهنگی‌های لازم در ارتباط با برگزاری ویژه برنامه 9 دی‌ماه در اردبیل انجام یافته و امسال همانند سال‌های گذشته شاهد حضور پرشور آحاد مختلف مردم خواهیم بود که بار دیگر سیلی محکمی بر دهان یاوه‌گویان می‌زنند.
 
وی با اشاره به این که سخنران ویژه ویژه برنامه 9 دی حسین مظفر عضو تشخیص مصلحت نظام است بیان کرد: در راستای بصیرت‌افزایی و تجدید میثاق با آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی برنامه‌های ویژه‌ای تدارک دیده شده است که با حضور اقشار مختلف مردم، خانواده‌های معظم شهدا، دستگاه‌های دولتی و اجرایی برگزار می‌شود.
 
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنان یک اولویت اساسی و مهم است که در این روز ملت ایران در یک حرکت خودجوش مردمی با اهداف مقدس دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی توطئه‌های دشمنان را سرکوب خواهند کرد.
 
نظرپور تصریح کرد: مردم ولایتمدار استان در این روز با شعارهای «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» تا زمان نابودی رژیم‌های استکباری وارد میدان خواهند شد تا نشان دهند کشور ایران اسلامی و نظام مقدس این کشور تنها نیست و همیشه ملت عزیز ایران حامی و پشتیبان این نظام است.
 
به گزارش خبرگزاری تسنیم، وی اظهار کرد: دشمنان اجازه زیاده‌خواهی ندارند و مردم این فرصت را به آنان نمی‌دهند و با ادامه آرمان‌های امام راحل پایبند انقلاب و نظام هستند و به دشمنان ثابت می‌کنند که دشمن هیچ گاه جایی برای نفوذ به اذهان و دل‌های مردم ندارد و این آرزو را به گور خواهند برد.