جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

ویژه برنامه های صدا وسیمای مرکز اردبیل برای 14 و 15 خرداد - خبر

 

 

ویژه برنامه های صدا وسیمای مرکز اردبیل برای 14 و 15 خرداد

در سالروز ارتحال بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام‌خمینی(ره) و نیز سالروز قیام خونین ۱۵ خرداد صدا و سیمای مرکز اردبیل ویژه‌ برنامه‌های متعددی را برای گرامیداشت این ایام تدارك دیده است.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل، معاونت صدای مرکز اردبیل دو ویژه برنامه «روح الله» و «قالارقی گون» را بصورت زنده در 14 و 15 خرداد پخش خواهد کرد. ویژه‌برنامه «روح الله» ویژه سالگرد ارتحال حضرت‌امام‌خمینی(ره) به‌تهیه‌کنندگی جعفر اسدی، به قلم عادل فکور و با اجرای مژده طالبی در روز۱۴ خرداد به مدت 90 دقیقه از ساعت 11 الی 12:30 به تشریح زندگی حضرت امام خمینی(ره) و ابعاد شخصیتی ایشان می‌پردازد. گزارش از كاروان‌هاي عازم مرقد مطهر حضرت امام خميني(ره)،گفتوگوي كارشناسي،تحليل زندگي و شخصيت حضرت امام خميني(ره) و مسابقه زنده تلفني از بخش های عمده برنامه است.

همچنین ویژه برنامه دیگر رادیو اردبیل با عنوان" قالارقی گون" روز سه شنبه مصادف با قیام خونین 15 خرداد به تهیه کنندگی جعفر اسدی و نویسندگی عادل فکور و اجرای رباب شکرانی مقدم به مدت 90 دقیقه از ساعت 11 الی 12:30 پخش خواهد شد.

معاونت سیمای مرکز اردبیل هم در ویژه برنامه های "دعوت"، " اوباشدانلیق"، "ائویم قراریم" و دیگر برنامه های روتین خود با حضور کارشناسان مذهبی و انقلابی به پاسداشت این ایام می پردازد.

خبر مرکز اردبیل نیز همگام با دیگر معاونت‌های مركز، در این ایام با پخش گزارش‌های مردمی و  کارشناسی درباره رحلت حضرت امام(ره) و قیام 15 خرداد و پوشش مراسمها و عزاداری مردم اردبیل در روز ۱۴ خرداد به استقبال این ایام خواهد رفت.