حمایت از کالای ایرانی | جمعه، ۳ اسفند ۱۳۹۷

ویژه برنامه عید سعید فطر در صدا و سیمای مرکز اردبیل - خبر

 

 

ویژه برنامه عید سعید فطر در صدا و سیمای مرکز اردبیل

صدا وسیمای مرکز اردبیل با ویژه برنامه خاص و مخاطب پسند به استقبال عید سعید فطر می رود.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل، معاونت صدای مرکز با پخش زنده ویژه برنامه"بایراملیق" در دو روز متوالی( جمعه و شنبه) از ساعت 10 الی 12 سعی می کند فضایی شاد و مفرح را در این ایام ایجاد کند.

قطعات نمایشی طنز، گزارشهای زنده از جشن و سرور حاکم در زندگی مردم، انعکاس مراسم خاصی که در شهر در حال برگزاری است از جمله بخش های برنامه است.

ویژه برنامه بایراملیق به تهیه کنندگی محمد فرنام و اجرای سولماز ملکی و پیمان عبداللهی و به قلم عادل فکور تولید و در روزهای جمعه و شنبه پخش می شود.

پخش مستقیم "نماز عید فطر" به امامت حضرت آیت الله سید حسن عاملی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل  ساعت 6 صبح از سیمای مرکز اردبیل و همچنین دو ویژه برنامه "فطر بایرامی" از ساعت 10 الی 11:30 و " گئجه لر"  از ساعت 22 الی 22:45  بطور زنده از استانی سبلان پخش می شود

دراین برنامه  ها در خصوص فلسفه عید فطر، بیان آداب و رسوم مردم منطقه هنگام عید فطر و عید فطر در ادبیات بحث و گفتگو می شود و در خصوص فرهنگ این روز مبارک با حضور کارشناسان مذهبی بحث و گفتگو می شود و ضمن فراهم آوردن لحظاتی خوش برای بینندگان، جشن و سرور را به خانه های مردم می آورند. آیتم هایی چون پخش سرود و موسیقی (بصورت زنده) ،نمایش ، گزارش طنز  وگزارش های متنوع مردمی از بخش های دیگر برنامه ها است.

ویژ برنامه " فطر بایرامی" به تهیه کنندگی شاهین قاسمی و کارگردانی صابر محمدی و اجرای علیرضا پورنادی و جواد ستونه روز جمعه  ساعت 10 صبح پخش می شود و برنامه " گئجه لر" به تهیه کنندگی  و کارگردانی صمد فریدی و اجرای داود حجازی جمعه شب ساعت 22 از شبکه استانی سبلان پخش می شود.

پوشش خبری مراسم عید فطر در اردبیل و پوشش خبری نمازعید فطر  شهرستانهای استان و ارسال به تهران از اقدامات واحد خبر مرکز اردبیل می باشد.