سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

ویژه برنامه «سپاس معلم» به صورت مجازی و زنده اجرا می شود - خبر

 

 

ویژه برنامه «سپاس معلم» به صورت مجازی و زنده اجرا می شود

مسئول دفتر نمایندگی کانون های فرهنگی هنری مساجد منطقه ویژه شهرستان بیله سوار گفت: ویژه برنامه «سپاس معلم» در صفحه مجازی اینستاگرامی فعالان کانون های مساجد امروز ۱۲ اردیبهشت ماه به صورت مجازی و زنده اجرا می شود.

ویژه برنامه «سپاس معلم» به صورت مجازی و زنده اجرا می شود

شهاب ملکی گفت: ویژه برنامه «سپاس معلم» در صفحه مجازی اینستاگرامی فعالان کانون های مساجد امروز جمعه 12 اردیبهشت ماه ساعت 22:30 به صورت مجازی و زنده اجرا می شود.

مسئول دفتر نمایندگی کانون های فرهنگی هنری مساجد منطقه ویژه شهرستان بیله سوار تصریح کرد: این صفحه مجازی در راستای طرح ملی «راهکار» برای انجام برنامه های فرهنگی و تبلیغی راه اندازی شده و از ماه مبارک رمضان با عنوان «ضیافت گئجه لری» برنامه های قرآنی و تبلیغی ارائه می دهد.

این مقام مسئول ادامه داد: علاقمندان برای مشارکت در این برنامه فرهنگی می توانند به صفحه اینستاگرامی کانون های مساجد شهرستان بیله سوار به نشانی mehrabe_andishe_bilesavar99  مراجعه کنند و برنامه های فرهنگی و قرآنی را به صورت زنده از طریق این صفحه مشاهده کنند.

ملکی خاطر نشان کرد: گفتگو با حجت الاسلام شاهدی و رسول اجلالی از معلمان فعال در عرصه مسجدی و عزیز مولاپناه از اولین معلمان بومی این شهرستان از جمله بخش های این برنامه فرهنگی خواهد بود.

وی اظهار داشت: سخنرانی داوود شیخی، سرپرست اداره آموزش و پرورش شهرستان بیله سوار و ارائه عملکرد در خصوص وضعیت آموزشی این شهرستان از دیگر بخش این برنامه است.

ملکی افزود: این ویژه برنامه در راستای ارج نهادن به مقام شامخ معلمان به ویژه معلمان که در عرصه مساجد زحمات بسیاری را متحمل می شوند، تدارک دیده شده است.