جهش تولید | چهارشنبه، ۵ آذر ۱۳۹۹

وضعیت مناسب وزنه‌برداران اردبیلی برای درخشش در مسابقات آسیایی جاکارتا - خبر

 

 

وضعیت مناسب وزنه‌برداران اردبیلی برای درخشش در مسابقات آسیایی جاکارتا

سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری گفت: امیدواریم تا مدت زمان باقیمانده تا آغاز رقابت‌های آسیایی جاکارتا وزنه‌برداران ملی‌پوش به اوج آمادگی خود بازگردند.

وضعیت مناسب وزنه‌برداران اردبیلی برای درخشش در مسابقات آسیایی جاکارتا
محمدحسین برخواه پیش از ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به حضور سه ملی‌پوش اردبیلی در تمرینات تیم ملی وزنه‌برداری، اظهار کرد: از استان اردبیل سعید علی حسینی، سعید محمد پور و پیمان جان در اردوی تیم ملی حضور دارند.
 
 وی افزود: 16 وزنه‌بردار به اردوی تیم ملی وزنه‌برداری بزرگسالان دعوت شدند و تا بیستم اردیبهشت‌ماه سال جاری تمرینات خود را پیگیری خواهند کرد.
 
سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری یادآور شد: هیچ برنامه‌ای برای حذف نمایندگان وزنه‌برداری کشورمان در اردوی فعلی تیم ملی وجود ندارد و این موضوع تنها در شرایطی اتفاق خواهد افتاد که کادر فنی به جمع‌بندی های لازم برای حذف برخی از ورزشکاران به دلیل عدم آمادگی و برخورداری از شرایط لازم برای همراهی تیم ملی در مسابقات آسیایی و جهانی دست یابند.
 
برخواه توضیح داد: 9 خردادماه سال جاری رکوردگیری نهایی وزنه‌برداران تیم ملی انجام خواهد پذیرفت تا لیست اولیه ورزشکاران اعزامی به رقابت‌های آسیایی وزنه‌برداری مشخص گردد.
 
وی از آغاز مسابقات آسیایی در اواخر خردادماه سال جاری خبر داد و یادآور شد: زمان اندکی تا آغاز مسابقات آسیایی جاکارتا باقی مانده و با توجه به اهمیت مسابقات و تلاش وزنه‌بردارای آسیایی از کشورهای مختلف جهان برای کسب خوش‌رنگ‌ترین مدال‌ مسابقات و انجام سرمایه‌گذاری مناسب در این مسیر باید تمامی تلاش خود را برای کسب نتایج موردنظر به‌کار گیریم.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری بیان کرد: سعید محمدپور به دلیل مصدومیت گذشته خود تمرینات بدنسازی را سپری می‌کند و با توجه به وضعیت موجود امیدواریم این قهرمان ارزنده کشورمان در زمان مناسبی به اوج آمادگی خود دست پیدا کند.