سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

وضعیت تیم شهرداری در هاله‌ای از ابهام است/ واگذاری یا عدم واگذاری گزینه‌ پیش‌رو - خبر

 

 

وضعیت تیم شهرداری در هاله‌ای از ابهام است/ واگذاری یا عدم واگذاری گزینه‌ پیش‌رو

بعد از سقوط تیم شهرداری اردبیل به لیگ دسته دو وضعیت این تیم و آینده آن در هاله‌ای از ابهام است.

وضعیت تیم شهرداری در هاله‌ای از ابهام است/ واگذاری یا عدم واگذاری گزینه‌ پیش‌رو

در حالی تیم شهرداری اردبیل بعد از دو فصل حضور در لیگ آزادگان به لیگ دسته دو بازگشته که از دیروز مباحث و موضوعات مختلفی از حمایت این تیم گرفته تا واگذاری تیم شهرداری به بخش خصوصی و سرمایه‌گذاران شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف مطرح شده است و هر کس به دید خود سعی کرده تا فرد یا منصبی را مقصر اصلی این سقوط معرفی کند.

با عبور از همه کاستی‌ها و مشکلاتی که تیم شهرداری در فصل جاری رقابت‌ها داشت و تغییر مداوم مربیان این تیم و حاشیه‌هایی که خواسته یا ناخواسته گریبان این تیم را گرفت اما نقطه جالب توجه دلسوزی مهربانتر از دایه عده‌ای است که فکر می‌کنند تیم شهرداری اردبیل می‌توانست بهتر از این عمل کند در حالی که خودشان در ماه‌های گذشته خارج از گود نشسته و هیچ تلاشی را برای نجات این تیم انجام نمی‌دادند و فقط مشغول نظریه‌پردازی بودند.

اما برای جویا شدن از آخرین وضعیت این تیم با سخنگوی شورای شهر اردبیل هم‌صحبت شدیم که او نیز از بلاتکلیفی این تیم و انتظار برای برگزاری جلسه مشترک با مسؤولان امر طی روزهای آینده خبر داد تا بالاخره تکلیف این تیم مشخص شود.

ولی نعمتی افزود: ما بدون توجه به برخی شایعات و اظهار نظهرهای عمومی که در جامعه است قصد داریم طی هفته آینده با برگزاری یک جلسه تخصصی برای تعیین تکلیف تیم شهرداری با همراهی 13 عضو شورا، شهردار، مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری، و برخی دستگاه‌های مرتبط در مورد نحوه مدیریت تیم شهرداری، امکان واگذاری آن یا مباحث و پیشنهادهای مختلف دیگر بحث و بررسی کنیم اما اراده و قصد شورا بر این است تا هر چه سریع‌تر تکلیف تیم شهرداری اردبیل برای حضور در لیگ دسته دو مشخص شود.

وی اظهار کرد: با تعیین تکلیف تیم و جمع‌بندی نظرات ارائه شده در این جلسه سعی خواهد شد تا یک تصمیم‌گیری درست، منطقی و معقولی انجام شود تا تیم شهرداری اردبیل از این وضعیت خلاصی پیدا کرده و زمینه حرکت روبه‌جلوی آن فراهم آید.

به گزارش خبرگزاری فارس، باید منتظر ماند و دید در روزهای آینده با نظر شورای شهر و شهرداری تیم شهرداری اردبیل که به لیگ دسته دو سقوط کرده است چه سرنوشتی را پیدا خواهد کرد و آیا این تیم مورد حمایت پارلمان محلی یا شهرداری قرار می‌گیرد یا مسؤولان قصد واگذاری این تیم را دارند.