رونق تولید ملی | شنبه، ۲۷ مهر ۱۳۹۸

وضعیت ترافیک شهر اردبیل ساماندهی می‌شود - خبر

 

 

وضعیت ترافیک شهر اردبیل ساماندهی می‌شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: ساماندهی وضعیت ترافیک شهر اردبیل با بهره گیری از مشاوران ذیصلاح اجرا می‌شود.

وضعیت ترافیک شهر اردبیل ساماندهی می‌شود

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان مسعود امامی یگانه، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل در جلسه ساماندهی ترافیک شهر اردبیل گفت: ساماندهی وضعیت ترافیک شهر اردبیل با بهره گیری از مشاوران ذیصلاح اجرا می‌شود.

او افزود: به این منظور کارگروهی متشکل از دستگاه‌های ذیربط و حضور یکی از مشاورین معتبر تشکیل شده و برنامه‌های کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدت برای ساماندهی و رفع معضل ترافیک شهر اردبیل را با ارائه طرح کارشناسی بر اساس طرح جامع ترافیک شهر اردبیل تدوین و اجرا می‌کنند.

معاون استاندار اردبیل بیان کرد: شهر اردبیل به عنوان مرکز استان با توسعه روز افزون وسعت و جمعیت، مستلزم اجرای برنامه‌های کوتاه مدت فوری برای رفع مشکلات ترافیکی موجود است و تصمیمات در این زمینه با همکاری مردم و شهروندان به اجرا گذاشته خواهد شد.

امامی یگانه ساماندهی مشاغل مزاحم و ایجاد شهرک‌های صنفی را از دیگر برنامه‌های در دست مطالعه و اقدام برشمرد و گفت: میادین و ورودی‌های شهر اردبیل، متناسب با شان و منزلت شهر گردشگری اردبیل زیبا سازی می‌شود.