جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

وضعیت اردبیل در مقابله با تخریب و تصرف اراضی ملی و منابع طبیعی مطلوب است - خبر

 

 

وضعیت اردبیل در مقابله با تخریب و تصرف اراضی ملی و منابع طبیعی مطلوب است

رییس کل دادگستری استان اردبیل گفت: وضعیت استان اردبیل در زمینه مقابله با تخریب و تصرف اراضی ملی و منابع طبیعی مطلوب است.

وضعیت اردبیل در مقابله با تخریب و تصرف اراضی ملی و منابع طبیعی مطلوب است
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، حجت الاسلام قاصدی در چهارمین جلسه ی شورای حفظ حقوق  بیت المال در امور اراضی ملی و منابع طبیعی با مطلوب خواندن وضعیت استان اردبیل در زمینه مقابله با تخریب و تصرف اراضی ملی و منابع طبیعی استان اظهار داشت: با اقدامات خوب و قابل توجهی که دستگاه های نظارتی و اجرایی در زمینه ی مقابله با ساخت و سازهای غیر مجاز و تخریب و تصرف اراضی ملی و منابع طبیعی صورت گرفته است این استان در این زمینه در وضعیت مناسبی قرار دارد.
 
وی با تاکید بر تداوم و استمرار برنامه های مقابله با تخریب و تصرف اراضی ملی و منابع طبیعی در استان بیان کرد: در این زمینه دادگستری استان اردبیل و شورای حفظ حقوق بیت المال اهتمام و عزم جدی داشته و با سوءاستفاده کنند گان از اراضی ملی و منابع طبیعی استان برخورد قاطع و قانونی انجام می شود تا از هر گونه دست درازی به اراضی ملی جلوگیری شود.
 
حجت الاسلام قاصدی تصریح کرد: تلاش می کنیم در این حوزه با انجام تعاملات لازم ؛اقدامات اساسی را انجام داده و با رفتار های غیرقانونی در این زمینه و شناسایی به موقع موارد تخلف برخوردهای لازم را داشته باشیم.